2737
2739

الان پرستیژ منشی های دکترا بیشتره والا 

به نطر من اندازه زحمتشون پرستیژ اجتماعی ندارن 

بگذریم از گروهی که بامردم بدرفتار میکنن و طلبکار ارث پدریشون از مردم هستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به سواد و کار خودت داره قطعا . ولی وقتی کسی بمن میگه پرستارم ناخوداگاه توی دلم تحسینش میکنم

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2731
کاملا سلیقه ای و مرتبط با شخصیت فرد هست ، گاها نوع رفتار افراد به کارشون تشخص و پرستیژ میده  ...

وای من عاشق پرستاریم حیف که به آرزوم نرسیدم 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
اره خوبه من به پرستیژش کار ندارم ولی ارزوم بود پرستار بشم د دردی از بیمارا دوا کنم به نظرم خیلی حس خ ...

تو اخلاقت تو مجازی خوب باشه کار خیر و دوا کردن درد پیشکش

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 

خیلی ببخشید، به این اراجیف که میگن در برابر دکترا چیزی نیست توجه نکن.همین افکار پوسیده هستن که پزشکارو الکی گنده کردن که دیگه خدارو بنده نیستن 👎👎

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2738
خیلی ببخشید، به این اراجیف که میگن در برابر دکترا چیزی نیست توجه نکن.همین افکار پوسیده هستن که پزشکا ...

هر کی در نوع خودش میتونه بهترین باشه چ. دکتر باشه چ مهندس چ پرستار و چه یه آدم کارگر.. مهم ذات مسولیت پذیری و کاری افراده... مورد داشتیم دکتره سرچ میکرده تو اینترنت اسم دارو و بیماریو تشخیص می‌داده 

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 

من کارشناس رادیولوژیم..زحمتمون ازپرستارا کمتره..اونا خیلیییی بیشتر زحمت میکشن وکارشون پردردسره..کارماهم آسون نیستا اصلا ولی اونا سختتره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
هر کی در نوع خودش میتونه بهترین باشه چ. دکتر باشه چ مهندس چ پرستار و چه یه آدم کارگر.. مهم ذات مسولی ...

حتما همینطوره 👍 درسته یه عده بی سواد میرن سر کار یا بی اعصابن و طلبکارن انگار از بیمارا، ولی جدا از اونها بنظر من قشر پرستار واقعا زحمتکشن و کار سختی دارن.انصاف نیست کارشون بی ارزش شمرده بشه

تو اخلاقت تو مجازی خوب باشه کار خیر و دوا کردن درد پیشکش

تا جایی که یادم میاد با کسی اینجا بداخلاقی نکردم مگر اینکه حقش باشه .!ببینم تو همون زیباروی بی وفای قبلا نیستی الان شدی مهربون؟؟؟

حتما همینطوره 👍 درسته یه عده بی سواد میرن سر کار یا بی اعصابن و طلبکارن انگار از بیمارا، ولی جدا از ...

کار هیچکس بی ارزش نیست وقتی خدمت ب خلق باشه.. چ پرستار ک با انواع بیماری‌ها و عوامل بیولوژیکی و دردای عضلانی و شیف و شب و...در تماسه چه یه اتاق عملی ک. بدتر از اونه و چ یه مهندس ک. تو این کشور بعد از این همه زحمت شون حقوق یه کارگر بی سواد رو بهشون میدن و بقیه... آدمی که خودش ارزشمند باشه بقیه رو نمیبره زیر سوال هیچوقت 

کار هیچکس بی ارزش نیست وقتی خدمت ب خلق باشه.. چ پرستار ک با انواع بیماری‌ها و عوامل بیولوژیکی و دردا ...

آفرین 👏

2706