2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا الان موندشون ازدکترا بالاتره

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2456
2714

تا حالا به پرستیژش فکر نکردم

ولی پسر برادرم داره میخونه همیشه دعا میکنم خدا بهش توان وقوت قلب بده که بتونه دووم بیاره

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

اما بعضی هاشون بقدری تجربه دارن که از صدتا دکتر با تجربه ترن

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

اره خوبه من به پرستیژش کار ندارم ولی ارزوم بود پرستار بشم د دردی از بیمارا دوا کنم به نظرم خیلی حس خوبیه که بتونی به یک بیمار کمک کنی جدای از بحث مالیش دعایی که فرد مریض برا ادم میکنه ارزشش خیلی بالاس 

کاملا سلیقه ای و مرتبط با شخصیت فرد هست ، گاها نوع رفتار افراد به کارشون تشخص و پرستیژ میده 

با عرض پوزش من از پزشکی و پرستاری و کلا از کارایی که مربوط به بیماری و بیمارستان میشه متنفرم 

2706