1351
1273

والا الان موندشون ازدکترا بالاتره

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
1334

اره خوبه من به پرستیژش کار ندارم ولی ارزوم بود پرستار بشم د دردی از بیمارا دوا کنم به نظرم خیلی حس خوبیه که بتونی به یک بیمار کمک کنی جدای از بحث مالیش دعایی که فرد مریض برا ادم میکنه ارزشش خیلی بالاس 

کاربر قدیمی ام 😊

کاملا سلیقه ای و مرتبط با شخصیت فرد هست ، گاها نوع رفتار افراد به کارشون تشخص و پرستیژ میده 

با عرض پوزش من از پزشکی و پرستاری و کلا از کارایی که مربوط به بیماری و بیمارستان میشه متنفرم 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
1226

الان پرستیژ منشی های دکترا بیشتره والا 

به نطر من اندازه زحمتشون پرستیژ اجتماعی ندارن 

بگذریم از گروهی که بامردم بدرفتار میکنن و طلبکار ارث پدریشون از مردم هستن 

بستگی به سواد و کار خودت داره قطعا . ولی وقتی کسی بمن میگه پرستارم ناخوداگاه توی دلم تحسینش میکنم

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
کاملا سلیقه ای و مرتبط با شخصیت فرد هست ، گاها نوع رفتار افراد به کارشون تشخص و پرستیژ میده  ...

وای من عاشق پرستاریم حیف که به آرزوم نرسیدم 

این زندگی مُفتِشم گرونه  نخواستیم ارزونی خودتون 
1346