1803
1804

والا الان موندشون ازدکترا بالاتره

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805
1771

اره خوبه من به پرستیژش کار ندارم ولی ارزوم بود پرستار بشم د دردی از بیمارا دوا کنم به نظرم خیلی حس خوبیه که بتونی به یک بیمار کمک کنی جدای از بحث مالیش دعایی که فرد مریض برا ادم میکنه ارزشش خیلی بالاس 

کاملا سلیقه ای و مرتبط با شخصیت فرد هست ، گاها نوع رفتار افراد به کارشون تشخص و پرستیژ میده 

با عرض پوزش من از پزشکی و پرستاری و کلا از کارایی که مربوط به بیماری و بیمارستان میشه متنفرم 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
1794

الان پرستیژ منشی های دکترا بیشتره والا 

به نطر من اندازه زحمتشون پرستیژ اجتماعی ندارن 

بگذریم از گروهی که بامردم بدرفتار میکنن و طلبکار ارث پدریشون از مردم هستن 

بستگی به سواد و کار خودت داره قطعا . ولی وقتی کسی بمن میگه پرستارم ناخوداگاه توی دلم تحسینش میکنم

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
کاملا سلیقه ای و مرتبط با شخصیت فرد هست ، گاها نوع رفتار افراد به کارشون تشخص و پرستیژ میده  ...

وای من عاشق پرستاریم حیف که به آرزوم نرسیدم 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
1774