2410
2553
اینطوری ک میگی نیست

چرا همینطوره

من خیلیییییی تحقیق کردم خودمم امسال کنکور دادم و واقعا پرستاری الان دیگه ارزش نداره

دفترچه دانشگاه ازاد و سراسری رو دیدی؟؟شمردی چند هزار نفر امسال پذیرش میشه؟

خودت منطقی فکر کن اینا همه کجا باید برن سر کار؟؟

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...

ببین پرستاری جز شغلهای سخت محسوبش کردن و 20 ساله بازنشست میشی بشرطی که استخدام دولت بشی و کارش راحته اما شب کاری داری.

مامایی و علوم ازمایشگاهی هم خوبه هر دو رو اگه استخدامم نشی میتونی قرارداد پزشک خانواده ببندی اما مامایی ریسکش بالاست چون اگه مشکل پیش بیاد و تو شهر کوچیک باشی واویلا برا ماما تو بیمارستان باید استخدام بشی. علوم ازمایشگاهی راحت تره ن ریسک داره ن ترس و ن شب کاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
از کدوم نون حرف میزنی واقعاااااا الان چند ساله دیگه استخدام کم شده و چند سال اخیر کلییییییییی دانشج ...

ما شیرازیم همین ده روز پیش اگهی استخدام ۲۰۰۰ تا پرستار زده بودن

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

عزیزم من علوم آزمایشگاهی ام

رشته فوق العاده ایه

تو پیراپزشکی حرف اولو میزنه

استخدامش کمه سالی یبار ولی خصوصیا برمیدارن

اگ تادکتراهم ادامه بدی ک میشه آز بزنی

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2714
ما شیرازیم همین ده روز پیش اگهی استخدام ۲۰۰۰ تا پرستار زده بودن

بله الان بله ولی به مرور داره کم میشه سالی چند هزار نفر پذیزش میشن تو دانشگاه ها 

بعدا فارغ التحصیلای وردودیای چند سال اخیر بیکار میمونن اشباع داره میشه واقعا

علوم آزمایشگاهی خیلی بهتره تازه جای پیشرفتم داری که ادامه بدی انشاالله به دکترا هم برسی خیلی خوبه،ول ...

در ادامه نظر این دوستم باید بگم پرستاری هم جای پیشرفت زیاد داره.امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری هست...محیط هایی که میتونن توش کار کنن هم متنوعه

و نسبت به علوم آز بازار کار بهتری داره

اونو دیگه نمیدونم 🙄

بیمارستان خصوصی تازه ارزشی نداره 

هر وقت نخوانت میتونن عذرتو بخوان 

دولتیم کلا استخدام کمه 

تازه قراره طرح پرستاریا رو لغو کنن

2706