1373
1363
نون تو پرستاریه الان😆

از کدوم نون حرف میزنی واقعاااااا

الان چند ساله دیگه استخدام کم شده و چند سال اخیر کلییییییییی دانشجوی پرستاری پذیرش شده 

اینا فارغ التحصیل بشن بیان برن کجا کار کنن؟؟؟

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350
از کدوم نون حرف میزنی واقعاااااا الان چند ساله دیگه استخدام کم شده و چند سال اخیر کلییییییییی دانشج ...

اینطوری ک میگی نیست

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش...😎😚😏

علوم آزمایشگاهی خیلی بهتره تازه جای پیشرفتم داری که ادامه بدی انشاالله به دکترا هم برسی خیلی خوبه،ولی پرستاری ومامایی نه 

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 

رتبه ات خیلی باید تاپ باشه که آزمایشگاه رو بیاری عزیزم پرستاری و مامایی نه از نظر رتبه نه از نظر پرستیژ نه از نظر علمی اصلا در حد آزمایشگاه نیستن ولی خب کارش کمه شروع که کنی باید تا دکتراشو بری 

1376
اینطوری ک میگی نیست

چرا همینطوره

من خیلیییییی تحقیق کردم خودمم امسال کنکور دادم و واقعا پرستاری الان دیگه ارزش نداره

دفترچه دانشگاه ازاد و سراسری رو دیدی؟؟شمردی چند هزار نفر امسال پذیرش میشه؟

خودت منطقی فکر کن اینا همه کجا باید برن سر کار؟؟

ببین پرستاری جز شغلهای سخت محسوبش کردن و 20 ساله بازنشست میشی بشرطی که استخدام دولت بشی و کارش راحته اما شب کاری داری.

مامایی و علوم ازمایشگاهی هم خوبه هر دو رو اگه استخدامم نشی میتونی قرارداد پزشک خانواده ببندی اما مامایی ریسکش بالاست چون اگه مشکل پیش بیاد و تو شهر کوچیک باشی واویلا برا ماما تو بیمارستان باید استخدام بشی. علوم ازمایشگاهی راحت تره ن ریسک داره ن ترس و ن شب کاری

از کدوم نون حرف میزنی واقعاااااا الان چند ساله دیگه استخدام کم شده و چند سال اخیر کلییییییییی دانشج ...

ما شیرازیم همین ده روز پیش اگهی استخدام ۲۰۰۰ تا پرستار زده بودن

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
1378

دختر خاله من پرستار رسمیه ماهی ۴ الی ۵ میگیره

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

عزیزم من علوم آزمایشگاهی ام

رشته فوق العاده ایه

تو پیراپزشکی حرف اولو میزنه

استخدامش کمه سالی یبار ولی خصوصیا برمیدارن

اگ تادکتراهم ادامه بدی ک میشه آز بزنی

خدا ای همیشه با من
ما شیرازیم همین ده روز پیش اگهی استخدام ۲۰۰۰ تا پرستار زده بودن

بله الان بله ولی به مرور داره کم میشه سالی چند هزار نفر پذیزش میشن تو دانشگاه ها 

بعدا فارغ التحصیلای وردودیای چند سال اخیر بیکار میمونن اشباع داره میشه واقعا

1339