1351
1273
عنوان

مشاور پوستی داریم؟🤤🤤🤤

109 بازدید | 8 پست

برا استفاده روزانه چ کرمی بزنم بهتره؟

پوستم خشک و حساسه 

ایراد خاص و زیادی هم نداره

میخواستم ی کرم پدر سبک مث بورژوا بگیرم

ولی بازم میترسم پوستم طی ی مدت خراب شه😢

کرم پودر هرروز پوست و خراب میکنه عزیزم!ضدافتاب یا بی بی کرم بزن.

نی نی سایت به من آموخت برای پربازدید شدن باید پست اولت خار داشته باشد.+عکس و اسکرین باشد.و در صفحه 46عکس بگذاری😐باید جواب کاربرا و ندی و فقط 4کلمه تایپ کنی.درحالی که به پربازدیدها هیچ مدال و لوح تقدیری تعلق نمی گیرد😕.اری نی نی سایت سرزمین عجایب است فرزندم😅

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

کرم های مرطوب کننده آبرسان اگه پوستت خشک هست استفاده کن  اینا برا پوست خوبه

عزیزم برای بیرون میگم

ی کرم ک صورتمو ب رنگ و رو بیاره یکم

بی بی کرم

دی دی کرم

موس

یا کرم پودر سبک

از چ مارکی😢

1350
عزیزم برای بیرون میگم ی کرم ک صورتمو ب رنگ و رو بیاره یکم بی بی کرم دی دی کرم موس یا کرم پودر س ...

آها 

از ضد آفتاب لانسون استفاده کن 

دخترم حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
حتی اگ خیلی سبک باشه؟ اخه بی بی کرم هم درحد کرم پودر سبکه ک

بله گلم.اگه خیلی اصرار داری ضدافتاب رنگی یا مرطوب کننده رنگی بگیر ولی هرروز کرم پودر خیلی اسیب میزنه به پوست. خصوصا که پوستت حساس و خشکه!به جای لوازم ارایش ابرسان و ماسک خونگی بزن تا اصلا نیازی به کرم پودر نداشته باشی

نی نی سایت به من آموخت برای پربازدید شدن باید پست اولت خار داشته باشد.+عکس و اسکرین باشد.و در صفحه 46عکس بگذاری😐باید جواب کاربرا و ندی و فقط 4کلمه تایپ کنی.درحالی که به پربازدیدها هیچ مدال و لوح تقدیری تعلق نمی گیرد😕.اری نی نی سایت سرزمین عجایب است فرزندم😅
عزیزم برای بیرون میگم ی کرم ک صورتمو ب رنگ و رو بیاره یکم بی بی کرم دی دی کرم موس یا کرم پودر س ...

ضدافتاب رنگی الارو خوبه.شبیه کرم پودره ولی ضررش کمتره