1345
1341
عنوان

فولیک اسید...

323 بازدید | 34 پست

سلام بچهاامروزرفتم سونوکیست ۲۷ میلیمتری سمت چپ شکمم بودک دکترگفت چیزمهمی نیس گفتم یه ساله برابارداری دارم اقدام میکنم نمیشه فولیک اسیدگفت بخورکسی میدونه فولیک اسیدچندماه بایدبخورم تاحالاکسی بااین قرص باردارشده؟

شروع کن بخور قرص خوب و بیضرریه 

از سه ماه قبل بارداری لازمه 

ولی بیشتر هم شد خوبه 

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای برطرف شدن هماتوم پشت جفت نینی لطفاً یه صلوات بفرستین برام.خدایا خودت مراقبش باش

فولیک اسید مثل ویتامین میمونه، از ۳ ماه قبل از بارداری تا ۳ ماه اول بارداری باید خورده بشه برای رشد مغز بچه لازمه.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

فولیک اسید که به بارداری کمک نمیکنه

قبل بارداری باید ۳ ماه بخوری و ۳ ماه اول بارداری

برای جنین مفیده

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗
1350

عزیزم فولیک اسید برای کمخونیه ، که خوردنش باعث میشه از نقص جنین جلوگیری میکنه و احتمال بارداری رو اعزایش میده ولی باعث بارداری نمیشه من چند ماهه دارم میخورم هنوزم باردارنشدم 

1307
1226
منم یدو فولیک میخورم،نزدیک به شش ماهه،اگر قصد بارداری داری بخور برا سلامت جنین لازمه،

یه ساله ک قصدبارداری دارم ولی نمیدونم چیکارکنم کیست ک انگارندارم تیروییدم ندارم هیچ مشکلی ندارم نمیدونم چراباردارنمیشم 

دارو خوردین؟ لتروزول کلومیفن امپول؟ عکس رنگی؟ 

نه هیشکدوم نمیشه بدون تجویزپزشک داروبخورم ازمایش دادم تیروییدوادراروسونوک هیچی نبودجزقندم ک۱۲۰بودهمین اخرین بارم امروزدکترگفت فولیک اسیدبخورهمین

1335