2410
2553

باید تاریخ پریودت رو فراموش کنب

شبا بری پیاده روی

دوچرخه بزنی 

هروقت میخای رابطه داشته باشی ب شوهرت بگو خیلی شهوتی ام و اینا تا اصلا اقدام برا بچه یادش بره فقط تو فکر سک س باشین اینا واقعا موثره

سوره رعد بزن سمت راست شکمت 

ب بچه فک نکن

تو پریودت چیز گرمی و قاعده اور نخور رحمت نازک نیشه نطفه نگ نمیداره باید فقط خرما و گوشت و ماهی بخوری

همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ویتاگنوس بخور بی شک باردار گیشی قرصشو بخوز

بزن ب در بخیالی برو سفر برو کلاس

من ماهیی ک خواستم برم ای وی اف باردار شدم

اصلا یادم رفت کی پریودمه

همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁
2714
عزیزم من کم کاری تیرویید دارم که دارو مصرف میکنم. عکس رنگی هم گرفتم.. همسرمم یه کم ضعیف بود که دارو ...

منم کم کاری تیرویید دارم هنوز منتظرم😞😔الان سه ماهه عسل با سیاه دانه و دارچین مخلوط میکنم میخورم از موقع پریودی تا دو هفته بعدش نتیجه‌نگرفتم فعلا ولی از وقتی اینارو میخورم پریودیم ماه به ماه جلو تر میاد که میگن یعنی میخام باردار بشم و این مخلوط داره اثرشو نشون میده  تصمیم گرفتم که به بچه هم فکر نکنمو بیخیال شم

دوستان کانالی در تلگرام و واتس اپ دارم برای پیام خانمهایی که از فراسیون سنتی ما به راحتی و به صورت گیاهی جواب گرفتن.

اگر خواستید در تلگرام یا واتس اپ به 09174444261 پیام بدید تا عضوتون کنم تا اطلاعاتتون زیاد بشه.

دوستان فقط دقت کنید این عرق باید حتما سنتی باشد. (مال عطاری ها و کارخانه ای یا شرکتی نباشد)

۰۰۰ پریودی نامنظم؟

۰۰۰ یائسگی زودرس

۰۰۰ کم یا زیاد بودن مقدار پریودی

۰۰۰ لکه بینی

۰۰۰ کیست و فیبروم تخمدان؟

۰۰۰ کیست و فیبروم سینه؟

۰۰۰ تنبلی تخمدان

۰۰۰ تخمدان پلی کیستیک؟

۰۰۰ عفونت؟

۰۰۰ فولیکول کوچک و یا نداشتن تخمک?

۰۰۰ آیا قصد بارداری دارید?

دوستان من خیلی وقت نمی کنم تو نی نی سایت بیام. لطفا اگر مشاوره رایگان  خواستید در تل گ رام و واتس اپ پیام بدید 09174444261 هم راهنماییتون کنم و هم پیام خانمهایی که جواب گرفتن رو براتون بفرستم اطلاعاتتون زیاد بشه.

۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

یا تماس بگیرید

ادرس اینستاگرام

https://instagram.com/bagh.golha.shiraz

ادرس سایت: