2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ما با دارو هم نشدیم از عسل و سیاه دونه چه توقعی داری ؟ تا خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته😔

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.

ان شاالله که اگه به خیر و صلاحتون هست به زودی باردار بشی

دارچین و عسل طبیعی و آب ولرم رو به گرم رو هر شب از شب اول پریود تا روز 12 بخور عالیه دو سه ماه امتحان کن عالیه آخر شب بخور قبل خواب

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم
2714
من  دوسال منتظر بودم بگو مشکلت چیه بهت بگم چیکار کن من با راهنمایی ام خیلییی ازدوستام باردار شد ...

عزیزم من کم کاری تیرویید دارم که دارو مصرف میکنم. عکس رنگی هم گرفتم.. همسرمم یه کم ضعیف بود که دارو میخوره.. سه ساله منتظرم 

عزیزم من کم کاری تیرویید دارم که دارو مصرف میکنم. عکس رنگی هم گرفتم.. همسرمم یه کم ضعیف بود که دارو ...

کی عکس رنگی گرفتی؟

قرص ویتاگنوس خوردی؟

من ماه سه عکس رنگی حامله شدم

همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁
عطاریا دارن نخل خرما؟

خودتو نبند ب این چیزااااا

بخدا تغذیه هیچ تاثیری نداره

برو مسافرت 

ببین من خیلی میتونم کمکت کنم فقط یکم وقت میخاد 

همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁
2706