2410
2553
میگم شما ک هم دختر دارید هم پسر سر بارداریشون ویارتون و علائمتون متفاوت بود مثلا من سر دخترم اصلا حا ...

من سر پسرم اصلا تهوع نداشتم و خیلی سرحال و پر انرژی بودم همش در حال خوردن غذا هم لذیذ دوست داشتم گوشت و کبابی شوری و ترشی زیاد میخوردم از شیرینی هم بدم نمیومد سر این بارداریم که دختره تا سه ماه حالت تهوع داشتم بیشتر میلم به ترشی هستش خیلی هم زود خسته میشم علاقه ای هم به خوردن غذا ندارم مثل قبلا غذا میخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سر پسرم اصلا تهوع نداشتم و خیلی سرحال و پر انرژی بودم همش در حال خوردن غذا هم لذیذ دوست داشتم گوش ...

من همه علایم دارم بجز اینکه خوابالودم همش ولی کلا شادتر شدم

2456
2714

من بچم پسره حالم از شيريني بهم ميخورد عاشق پنير و چيزاي ترش و شور بودم

مامانمم سر من همينجور بوده ولي من دختر شدم بچم پسر

خيلي نميشه اطمينان كرد

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
متوجه شدم من عاشق لیمو ام فقط

اره منم‌نمک میزدم رو خیار لیمو میچکوندم میخوردم🥴یا رو خود لیمو نمک میزدم😂

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2706