1147
1273

خونه مادرشوهرم

هنوزم خبرندارن 

نمی‌دونم چیکارکنم

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای برطرف شدن هماتوم پشت جفت نینی لطفاً یه صلوات بفرستین برام.خدایا خودت مراقبش باش

الان دیگه وقت سفره انداختن گذشته هنو نرفتید 😐

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
الان ديگه عصره عزيزم كدوم ناهار

طبقه پایینن

شوهرم از سرکار برنگشته هنوز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای برطرف شدن هماتوم پشت جفت نینی لطفاً یه صلوات بفرستین برام.خدایا خودت مراقبش باش

ناهار الان😑

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 

واسه تهوع ام بگو فک کنم دیشب مسموم شدم تهوع دارم بعد ها اگه گفتن بگو اون موقع خودمم نمیدونستم باردارم

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
1334
شوهدت خبر داره انشالله؟

آری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ناهار الان😑

آخه شوهرم هنوز سرکاره منم تنها دوست ندارم برم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دمیترون بخور دوتا باهم , یا برو امپولشو بزن

خطر نداره تو بارداری 😯

1308
الان ديگه عصره عزيزم كدوم ناهار

چقد زود ناهار میخورین ما همیشه ۴ ناهارمیخوریم عادیه برامون

مامانش هم می‌دونه پسرش اون موقع میاد که گفت ناهاربیاین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خطر نداره تو بارداری 😯

نه دمیترون مجازه اما من نمی‌خورم یبوست میاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خانواده شوهر منم نمیدونن امروز خواهر شوهرم‌زنگ زده قسم که حامله ای؟ توروخدا بگو ما خواب دیدیم 😕😕😕

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
ن گلم من تا هفته 18امپول میزدم بعدش تا الان قرصشو میخورم

دارم از فضولی میمیرم بگم بهشون 

میگم خوشحال میشن

بنظرتون بگم وقتی رفتیم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1346