2410
2553
خوب بهترین راه اینه که اصلا به جای یکی دوتا خودکار بدی به برادرت بذاره جاش

از جایی برنداشته که 

بیمارستان داده که ازش استفاده کنن برای کارای بیمارستان 

جایی نیست که ببره بزاره 

امانت بیمارستان بوده دستش

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
خو چه فرقی داره همونه دیگه  یکی بده به داداشت بگو برا کارای بیمارستان استفاده کنه

اره این میشه 

یکی میدم به داداشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منظورم شما نیستی که منظورم اینه اگه الان اهمیت ندی و بگی خب یه چیز کوچیک و بی اهمیت هست راه ب ...

اره 

قبحش میشکنه 

عادی میشه 

2720

من یه عالمه مداد برداشتم از کار قبلیم تو بیمارستان. طرح بودم. دانشگاه هم خرید ب هر حال منم. یه حقی دارم ب گردن این. مملکت

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 
اگه سران مفت خور مملكت مثل شما بودن الان فقير نداشتيم نوش جونت اگه بيمارستانش دولتيه بگو چنتا خودكار ...

نه که خیلی امکانات دولتیا زیاده😨

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2714
بابا اختلاس کردن ما بیچاره هاصدامون درنیومد..تورم من میبخشم خونوادمم میبخشن میشیم4نفر😐مبمونه7999999 ...

ما هم ۱۰ نفر 

بخشیدیم 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

بابا من حلال کردم به زندگیت ادامه بده ببین اونایی که سه هزار میلیارد بردن چه حالی دارن روز وشب ندارن  

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .

برو خودتو فیلم کن

خودکارش که از طلا نبوده نتونی پس بدی،مثلأ که چی،دوست داری همه ازت تعریف کنن؟باشه،خیلی آدم بزرگی هستی

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
بخدا ترس دره بیت الماله  اگه مال یکی دیگه بود اینقد حالم بد نبود  به کل ایران جواب پس بد ...

چرا کل ایران؟ مگه جزء اموال بیمارستان نیست؟ یه دونه برای بیمارستان بخرید

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
2706