1345
1363
بخدا ترس دره بیت الماله  اگه مال یکی دیگه بود اینقد حالم بد نبود  به کل ایران جواب پس بد ...

با دو صفحه نوشتن شما 

چیزی ازین مملکت کم نشده 

کاش تو همون سیاره ونوس خودمون میموندیم 😒
حالا شوخی باشه یا جدی حرفش درسته به قول معروف تخم مرغ دزد شتر دزد میشه!!!

ندزدیم بخدا 

از قصد نبود 

نمیدونستم مال بیمارستانه که

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

بابا اختلاس کردن ما بیچاره هاصدامون درنیومد..تورم من میبخشم خونوادمم میبخشن میشیم4نفر😐مبمونه7999999 ...

مرسی خانومی😅😓

1350
ندزدیم بخدا  از قصد نبود  نمیدونستم مال بیمارستانه که

عزیزم منظورم شما نیستی که

منظورم اینه اگه الان اهمیت ندی و بگی خب یه چیز کوچیک و بی اهمیت هست راه باز میشه برای چیزای بزرگتر 

پس خوبه که برات مهمه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
خودکار خود بیمارستان نبوده خودکاری بوده که بیمارستان داده بوده داداشم برای کارای خود بیمارستان

خو چه فرقی داره همونه دیگه 

یکی بده به داداشت بگو برا کارای بیمارستان استفاده کنه

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
اگه سران مفت خور مملكت مثل شما بودن الان فقير نداشتيم نوش جونت اگه بيمارستانش دولتيه بگو چنتا خودكار ...

با همین تفکر داریم به فنا میریم

هرکس هر کاری میکنه میگه خب حالا انقدر تخلف هست حالا منم یه چیزی به دست بیارم به کجا بر میخوره

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
1376
خوب بهترین راه اینه که اصلا به جای یکی دوتا خودکار بدی به برادرت بذاره جاش

از جایی برنداشته که 

بیمارستان داده که ازش استفاده کنن برای کارای بیمارستان 

جایی نیست که ببره بزاره 

امانت بیمارستان بوده دستش

خو چه فرقی داره همونه دیگه  یکی بده به داداشت بگو برا کارای بیمارستان استفاده کنه

اره این میشه 

یکی میدم به داداشم

عزیزم منظورم شما نیستی که منظورم اینه اگه الان اهمیت ندی و بگی خب یه چیز کوچیک و بی اهمیت هست راه ب ...

اره 

قبحش میشکنه 

عادی میشه 

1226

من یه عالمه مداد برداشتم از کار قبلیم تو بیمارستان. طرح بودم. دانشگاه هم خرید ب هر حال منم. یه حقی دارم ب گردن این. مملکت

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 
بابا اختلاس کردن ما بیچاره هاصدامون درنیومد..تورم من میبخشم خونوادمم میبخشن میشیم4نفر😐مبمونه7999999 ...

ما هم ۱۰ نفر 

بخشیدیم 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
1339