2737
2739
عنوان

مراحل انجام ای وی اف چقد زمان میبره

36787 بازدید | 39 پست

میشه بهم مراحلش رو بگید...وتا پایان ای وی اف چقدر طول میکشه؟؟؟

ایا ای وی افی که با هزینه خصوصی باشه نسبت به ای وی افی که دربیمارستان دولتی انجام میشه فرق داره؟؟؟

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  

من فقط میدونم هزینه مراکز خصوصی با دولتی خیلی فرق داره اندازه ۱۰تا ۱۵میلیون 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

من  فعلا تخمک کشی کردم  و هایپر شدم  حدود یک ماه طول کشیده     اگه  هایپر نمیشدم دیروز انتقال  بود  ولی گفت  بمون دو ماه دیگه بیا که  بهتر بشی      و جنینامو  فریز کردم

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من  فعلا تخمک کشی کردم  و هایپر شدم  حدود یک ماه طول کشیده     اگه&nbs ...

من شنبه میخام برم پرونده تشکیل بدم و روز دوم پریودم میشه؟؟یعنی تا رفتم درمان شروع میشه و تا انتهای درمان یک ماه طول میکشه؟؟؟؟

شما دولتی انجام دادین؟

2731

عزیزم ان شاءالله به سلامتی بری وهمون جلسه اول نتیجه بگیری نی نی سالم وصالح

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

روز اولی که رفتی چکار کردی؟؟بهت دارو دادن زود؟؟یا اول ازمایش مینویسه؟؟من همه ی ازمایشات رو دارم

من شنبه میخام برم پرونده تشکیل بدم و روز دوم پریودم میشه؟؟یعنی تا رفتم درمان شروع میشه و تا انتهای د ...

نه خصوصی  تو بندر عباس مرکز نازایی   بستگی داره  به وضعیت بدنت       سونو میکنن بهت میگن   و یه سری امپول شروع میکنی   اره معمولا روز دو یا سه پریود باید بری  .  

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
عزیزم ان شاءالله به سلامتی بری وهمون جلسه اول نتیجه بگیری نی نی سالم وصالح

مرسی عزیزم ان شالله  

2738
روز اولی که رفتی چکار کردی؟؟بهت دارو دادن زود؟؟یا اول ازمایش مینویسه؟؟من همه ی ازمایشات رو دارم

اول برات آزمایش مینویسه تشکیل \رونده میده میبینه ببینه مشکلت چیه اگه عکس رنگی گرفتی ببر اگه نگرفتی مینویسه بری انجام بدی بعد آزمایشات هورمونی میبینه مشکلت چیه آیا نیاز به ای وی اف داره یا نه آیا نیاز به عمل جراحی هیسترسکوپی لاپاراسکوپی نداره بعد اینارو انجام دادی شروع به دارو و ام\ول تحریک تخمک تا ۷ روز طول میشه دارو و امپول بعد سنو یه روز در میون بعد پانکچر ۱ روز یا ۳ روز بعد پانکچر اگه هایپر نشده باشی انتقال  ازمایش اسپرم همسرتم میگیرن فقط تمام مدارک مربوط به نازایتو ببر هر جا هر ازمایشی و سونو و عکس و پاپ اسمیر و غیر همه رو ببر اگه سابقه جراحی داشتی پرونده اونم ببر

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

من دو سال هست  تحت نظر دکترش هستم   عزیزم    چون شوهرم مشکل داشت  گفت دیگه باید بیای ای وی اف  یک بار ای یو ای نا موفق داشتم 

اگه   سونو خوب باشه بهت امپول میده   اگه نه   بهت قرص ال دی میده یک  ماه بخوری    .  ازمایشات خودت و شوهرت  و همه رو ببر    

منو روز اول سونو کرد   و   یه سری امپول بهم داد گفت از روز ۳ پریودی بزن   روز ده بیا سونو    بعدش دوباره رفتم سونو یه سری دیگه امپول داد   و روز ۱۷ پریودم تخمک کشی کردم 

2706