2410
2553
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40772 بازدید | 1198 پست

من اکثراگوشت وسویارو باهم چرخ میکنم که هم پروتعین گیاهی باشه هم جانوری میزان کلسترول خونو پایین بیاره وخیلی ساله اینکارومیکنم خود دکتراتوتلوزیون گفتن ترکیبشون باهم چرخه پروتعین موردنیازبدنو کامل میکنه هردفعه یه چیزی میگن اینهمه چیزهای ناجور از(برنج وسبزیجاتو میوه واشعه ) خوردیم اینم وروش  

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه استارتر جان

ما سویا مصرف نمی کنیم

مایه دار هم نیستیم ولی ترجیح میدیم روزه شک دار نگیریم

اگه می خوای غذات پرملات تر شه، اینارو اضافه کن به گوشت

نخودفرنگی، هویج، ذرت (محلی)، قارچ و فلفل دلمه ای، مرغ

حالا هر کدوم که در دسترس بود. به خصوص سبزیجات که ارزش غذایی غذاتون هم بالاتر بره

کدو و بادمجون و اینارو هم امتحان نکردم من. ولی فکر نمی کنم بد بشه

2720
بله دقیقا همینه.گرچه فکر کنم این مثل جاش اینجا نبود.به آدم بر میخوره عزیزم...😐😐😐

نه گلم این مثل یعنی اینکه سوسک به این زشتی به بچه اش میگه بلوری و قربون صدقه میره چه برسه به اینکه بچه آدم که اینهمه با نمکه و مزه میریزه

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

خالی ک ن ولی گاهی وقتا قاطی میکنیم مامانم دوس نداره من مجبورش میکنم😐هوایی ک نفس میکشیمم سالم نیس بابا بیخی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
یکم دیگه میخندونمت در عوض دعا کن بچم خوشگل باشه که رغبت بکنم بگیرمش بغل و باهاش بازی کنم حداقل اینه ...

بگو انشالله سالمو باهوش باشه 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
😨😨😨 من جای تو بودم دل و به دریا میزدم میرفتم ی بسته میخریدم  ببینم چیه    

از کجا باید بخری ؟ چه مدلی درست میشه ؟بچه ها اینجا میگن بو میده . درسته؟

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
2714
من اب دوغم نمیخورم.دوست دارما ولی پیش نیومده خودم درست کنم ولی ماکارانی رو گوشتم باشه تدجیح میدم بد ...

حالا شانس من پیاز داغ دوست ندارم

:|
گوشت چرخ کرده مال وقتی بود که ارزون بود !!!
هر چند همون زمان نصف گوشت نصف سویا میریختن ..یا اصلا سوسیس کالباس بریز یا نه مرغ رو ریش ریش له کن بریز .هر چیزی میخای بریز :)))
خلاقیت بده !!
عذاب وجدان چیه ...ماکارونی رو دم کن بخور .مثل پلو .. خیلی خوب میشه //

بگو انشالله سالمو باهوش باشه 

انشاااااااااالا سالم و باهوش باشه 

اصلا انشالا این ماه باردار بشم

از بس قرص خوردم خسته شدم

2706