2726
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40825 بازدید | 1198 پست

چه ضرری؟ خیلی هم خوبه

والا گوشت ب این گرونی اینا همه شوهراشون دکتر مهندسند ک انقد در آمد دارن😐

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙

بچه ها مسخره ام نکنیدا اصلنم نمیخوام پز بدم یا هر چی چون اهلش نیستم ولی تا حالا سویا ندیدم نمیدونم اصلنم مزه اش چیه و چطوری درست میشه . تنها تصوری که از سویا دارم این همبرگرای ارزون هست مامانم همیشه میگه اینا سویا ست نه گوشت  

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها مسخره ام نکنیدا اصلنم نمیخوام پز بدم یا هر چی چون اهلش نیستم ولی تا حالا سویا ندیدم نمیدونم ا ...

😐 

متل اینه که بگی ایران زندگی میکنم ولی تا حالا ابگوشت ندیدم 😐

اصلا باور نمیکنم 

همبرگر ارزون   

😐  متل اینه که بگی ایران زندگی میکنم ولی تا حالا ابگوشت ندیدم 😐 اصلا باور نمیکنم  همب ...

خوب ندیدم تعجب داره ؟کسی اینجا نمیشناسه منو که بخوام دروغ بگم .الان بذاری جلوم نمیتونم تشخیص بدم چون نه مامانم تا حالا خریده نه خونه هیچ کدوم از فامیل دیدم

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
خوب ندیدم تعجب داره ؟کسی اینجا نمیشناسه منو که بخوام دروغ بگم .الان بذاری جلوم نمیتونم تشخیص بدم چون ...

😨😨😨 من جای تو بودم دل و به دریا میزدم میرفتم ی بسته میخریدم  ببینم چیه   

چ جالب    ماکارونی همراه نخودفرنگی نشنیده بودم

خیلی هم خوشمزه س...من خیلی وقت ها میریزم ...تو همون مایه گوشتم تفت میدم و با اب میذارم میپزن بعد که ابش رفت قاطی ماکارونیم میکنم

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
یه گفتگویی تو تلوزیون نشون داد، کسی که تو این حوزه تحقیق میکرد و باسواد بود راجع به محصولات تراریخته ...

پروفسور کرمی.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

من اصلا گوشت نميخورم يني از بچگي اينطوريم دوست ندارم. مامانم برام ماكارانيو لوبيا پلو رو با سويا درست ميكنه واسه خودشون با گوشت . من ك خيلي دوست دارم ولي نميدونستم تراريختس

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

من اصلا سویا استفاده نمیکنم خودم دوست دارم ولی شوهرم خیلی بدش میاد از سویا برای همین تو ماکارونیو اینا از گوشت چرخکرده استفاده میکنم 

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
2706