2726
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40820 بازدید | 1198 پست

دوستان همبرگر خانگی بدون سویا چطور درست میکنید؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما گوشت رو توی ماکارانی میریزی ؟؟؟ من با پیاز و ادویه درست میکنم عالی میشه یا باهاش تتالی درست می ...

تتالی چیه؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

ضررش همین امروز فردا مشخص نمیشه که خیلیها دارن میگن ما ریختیم هیچی هم نمیشه! ما نمیریزیم فقط با گوشت چرخ کرده درست میکنیم یا مرغ ریش ریش شده. اتفاقا من با مرغ بیشتر دوست دارم

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2728
پس این همه دانشمند توی اروپا و آمریکا در مورد فواید سویا حرف میزنن دلیلش چیه ؟

محصولات تراریخته در همه کشورها استفاده نمیشه..تو خیلی از کشورها فروشش کاملا ممنوعه...خیلی از محصولات تراریخته فقط برای کشورهای خاصی تولید میشه و مد نظره مث کشورهای جهان سوم..یه بخشیش بخاطر اهداف سیاسیه ک نمیتونم بگم ...

اینا که میگن ما سویا نمیخوریم واسه اینه که ابدوغ میخورن کی پولش به گوشت میرسه که بریزه تو ماکارانی& ...

من اب دوغم نمیخورم.دوست دارما ولی پیش نیومده خودم درست کنم

ولی ماکارانی رو گوشتم باشه تدجیح میدم بدون گوشت بخورم.با پبازداغ زیاااااااد.. از طعم سویا هم متنفرم تراریخته و نربخته شم‌کارای ندارم

ی بار امتحان کن😅

میگفتن تراریخته ست😏 ترابریه..... نمیدونم یه همچین کلمه ای

تراریخته است.تازه اینا تفاله اون سویایی هست که شکل لوبیاس

سرطان زاست

واسه آقایون ضررش خیلی بیشتره

من به شخصه ترجیح میدم کمتر بخورم ولی سالم بخورم

به قول شوهرم پولی که الان خرج نکنیم باید چند سال بعد واسه دوا درمون خرج کنیم( دور از جون همه)

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
خوب شد ی دکتر از فلان جای سوئد اومد تراریخته رو به مردم یاد داد 😂  کل مردم ایران و که میبینم ...

داستان کبک و تقلید کورکورانه؟🤔🤔🤔

اون کلاغ بودا ....😥😥😥😥

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
محصولات تراریخته در همه کشورها استفاده نمیشه..تو خیلی از کشورها فروشش کاملا ممنوعه...خیلی از محصولات ...

در حدود 37 کشور دنیا زراعتش منع شده اما واردات و مصرفش مشکلی نداره . یعنی برچسب مخصوص دارن که اینها تراریخته هستن . هرکی دلش خواست مصرف میکنه هرکی دلش خواست نه .

7-8 تا کشور هستن که هم زراعت رو منع کردن و هم وارداتش که اتفاقا کاملا هم جهان سومی هستن مثل الجزایر و قرقیزستان و اتفاقا آمریکا کشوریه که هم زراعت محصولات تراریخته توش کاملا آزاده هم وارداتش

اون سویایی که میگن مفیده خوده دونه سویاس که ازش روغن میگیرن وتفالش میشه این سویایی که اکثرا استفاده میکنن که متاسفانه خیلیم ضررداره،منکه ازاول متنفربودم ازسویا اماازوقتی شنیدم دیگه استفاده نمیکنم بجاش چرخکرده مرغ یاگوشت استفاده میکنم

من اصن از سویا استفاده نمیکنم توی هیچ غذایی چون تراریخته است بعدشم از بوش ب شدت بدم میاد حاضرم ب ماکارانی گوشت نکنم ولی سویاهم نزنم بابا چیه اصن بدرد نمیخورم من میبنم حالم بد میشه...

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊
2706