2703
2553
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40772 بازدید | 1198 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
گوشت نخود فرنگی قارچ فلفل دلمه سیب زمینی (البته من خودم ماکارونی با گوشت تنها رو بیشتر دوست دار ...

چ جالب    ماکارونی همراه نخودفرنگی نشنیده بودم

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

سویا تراریخته است گذشته از اون برا پسرها خوب نیست من کمی قارچ و فلفل دلمه ای.. باشه گوشت هم می زنم. کم در حد طعمش مجبور نیستی که پر گوشتش کنی  با ادویه فراوان می زنم خیلی هم خوش مزه میشه

2714
من دوس ندارم تو مهمونی ماکارونی بخورم.. خودمم ماکارونی نمیدم.. ماکارونی دوس دارم ولی واسه مهمونی نه

یکدفعه خواهرم خونمون بود ناهار خورشتی خوردیم  شام بچه هاش گیر دادن خاله واسمون ماکارونی بپز ما هم پختیم.. شب شوهرم سر سفره همش چپ چپ نگام میکرد.. میگفت آبرومو بردی.. گفتم خودشون خواستن چیکار کنم. 

😐😐ولی یه سوال . . . چرا من هرچی به مامانم اصرار میکنم واسه مهمونا یه بار ماکارونی درست کنه نمیکنه؟ ...

خوب شاید چون رسمی نیست احساس شرمندگی می کنه من که واسه مهمون هم درست می کنم خوششون میاد

من تاحالا استفاده نکردم یه بارم یه دکتری آوردن تلویزیون گفت تمام سویاهای موجود تراریخته اس کلی مواد دیگه رو نام برد. من گوشت کم میزنم قارچم میزنم خود قارچ منبع پروتیینه 

2706