2410
2553
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40771 بازدید | 1198 پست

د. علاوه بر این‌ها سویا حاوی ایزوفلاون‌های طبیعی به‌ویژه «ژنیستئین» و «دایدزئین» می‌باشد که به عقیده متخصصان نقطه ضعف آن است.آژانس فرانسوی امنیت سلامت مواد غذایی بر اساس نتایج آزمایش‌های انجام‌شده روی حیوانات آزمایشگاهی، مصرف سویا را به ۱ میلی‌گرم برای هر کیلوگرم وزن افراد محدود کرده است. همچنین این آژانس مصرف سویا را برای کودکان زیر ۵ یا ۶ ماهه ممنوع کرده است. البته توجه داشته باشید که این نتایج به دست آمده مخالفان خود را دارد و محققان مشغول بررسی‌های جزئی و تکمیلی در فواید و مضرات سویا می‌باشند.

گزارش دانشگاه‌هاروارد

محققان دانشکده سلامت عمومی‌هاروارد نیز در خصوص مضرات احتمالی سویا بررسی‌هایی انجام داده و به این نتیجه رسیدند که زیاده‌روی در مصرف سویا به میزان اسپرم مردان آسیب ‌زده و کمیت و همچنین کیفیت آنها را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد. علاوه بر این مصرف زیاد سویا مکانیسم ترشح شیر مادران را نیز دچار اختلال کرده و میزان شیر ترشح‌شده را کاهش می‌دهد. همچنین باید بدانید که زیاده‌روی در مصرف سویا اجازه نمی‌دهد که بدن، برخی از پروتئین‌ها را جذب کند. این مساله نیز باعث می‌شود بدن در مقابل آلرژی‌ها به خصوص در برابر گرده‌های گل و گیاهان معلق در هوا کارایی لازم را نداشته باشد. توجه داشته باشید اگر جزو افراد آلرژی‌دار و همچنین طرفدار سویا هستید حتما میزان مصرفتان را کاهش دهید.نتایج پژوهش‌های دیگری که در سال ۲۰۰۶ انجام شده، مصرف سویا را به خانم‌های باردار، کودکان زیر سه سال و همچنین افرادی که از کم کاری تیروئید رنج می‌برند توصیه نمی‌کند.

سلامت نیوزهمه چیز در باره سویا

اوا اینکه ماکارونی درسته. نه ماکارانی

دوم اینکه ماکارونی مگه چشه که نباید رنگ گوشت بخودش ببینه😂😂

سوم اینکه ما نه خونه مامانامون نه خونه خودمون هیچوقت سویا نخریدیم که استفاده کنیم. دوست هم نداریم. ضررش به کنار. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد همه پولدارن واقن اینهمه گوشت چرخ کرده میخرید خوش بحالتون☹️☹️☹️☹️☹️☹️

نه والا پولدار نیستیم ...

از چیزای دیگه م میزنم ‌...

لباس کمتر میخرم

مهمونی کمتر میدم

اسلاب بازی و لوازم آرایش نمیخرم

بجاش گوشت و مرغ و ماهی م کم نشده

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
2720
چقد همه پولدارن واقن اینهمه گوشت چرخ کرده میخرید خوش بحالتون☹️☹️☹️☹️☹️☹️

بخدامنم مشکل خرید گوشت دارم-

بنظرم منطقی تره ک ماکارونی رو از لیست غذاهایی ک میپزم حذف کنم-

چون سویا فقط تو ماکارنی ب کارم میومد-

ب این همه ضرری ک میگن نمی ارزه

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
چرت که نیست خودشون به خودشون الکی گیر نمی دن که.تراریخته ست رو بسته هاشونم نوشته .ولی متاسفانه خیلی ...

چاره داره نخورن من يه وقتا ماكاروني خالي با كره و گوجه رنده شده درست ميكنم عالي ميشه پياز داغ هم كني بهتر قبلنا ذرت و قارچ اينا ميريختم شنيدم خوب نيست اونا هم ديگه نميريزيم با أدويه خوب ميشه گوشت طعم ماكارانيو خوب ميكنه سويا جاشو نميگيره

2714
بخدامنم مشکل خرید گوشت دارم- بنظرم منطقی تره ک ماکارونی رو از لیست غذاهایی ک میپزم حذف کنم- چون سو ...

ماک فقط با سویا میپزیم☹️☹️☹️

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
بخدامنم مشکل خرید گوشت دارم- بنظرم منطقی تره ک ماکارونی رو از لیست غذاهایی ک میپزم حذف کنم- چون سو ...

عزیزم سویا و ذرت قوطی و برنج هندی صددرصد تراریخته و سرطان زا هستن ، باعث بیماریهای لاعلاج میشن ، گوشت مرغ یا بوقلمون بریز ،

من استفاده میکنم ، 

به خاطر این میگن ضرر داره که راریخته هست ولی الان دیگه چی تراریخته نیست؟؟ الان اکثر مواد غذایی ناسالم شدن این ی واقعیت تلخه

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

من سویا میریزم منم شنیدم میگن تراریخته است ولی خب خداییش چی تو ایران سالمه همین مرغم اصلا سالم نیست میومون سالم نیست چه کنیم دیگر

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2706