2703
2553
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40771 بازدید | 1198 پست

من تو عمرا نگرفتم سویا.اما من معلمم تو مدرسه مون واسه تغذیه بچه ها با سویا ماکارونی درست میکردن منم حامله بودم همش ماکارونی با سویا دلم میخواست.ولی خوب میگن مضره.حالا بچه ها سنگدون قاطی گوشت و مرغ چرخکرده رو پیشنهاد دادن.منم گفتم بادمجان رنده میکنن بعضیا.

ولی من ماکارونی با تن ماهی رو هم خیلی دوس دارم شوهرم دوس نداره

حالا توروخدا یکی بکه ماکارونی درسته یا ماکارانی؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا عموی من خدابیامرز تو جهاد کشاورزی بود...میگفت این گوجه هارو فلان میزنن...اینجوریه اونجوریه.. ...

آره واقعا ما هیچی مون سالم نیست ‌...

ولی سویا خیلی هورمونا رو بهم میریزه ‌...

برای زنا سرطان میاره برای مردا ناباروری ....

ولی راست میگی زندگیای صنعتی امروز هیچ راه فراری از این همه ضرر نیس ....

خدا خودش رحم کنه

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
2456
شما گوشت رو توی ماکارانی میریزی ؟؟؟ من با پیاز و ادویه درست میکنم عالی میشه یا باهاش تتالی درست می ...

تتالی چیه؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
پس این همه دانشمند توی اروپا و آمریکا در مورد فواید سویا حرف میزنن دلیلش چیه ؟

من چنین رفرنسی ندیدم ....

لطفا رفرنس ارائه بدید ...

سویا ماده ایه که ازش پروتئین گیاهی میگیرن برای یاختن مواد غذایی خاص برای گروهی خاص برای مدتی خاص ....

فوایدش اینه ...

نه که جایگیزین گوشت بشه

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

نه طعمه اش دوست ندارم 😐گوشت چرخ کرده 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2714

من از گوشت چرخ شده بدم مياد تو لازانيا و ماكاروني

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

من کلن ماکارونی رو بدون گوشت درست می کنم برا خودم

دو تا گوجه متوسط و رنده می کنم و ماکارونی که آب کش شد با ادویه رو گاز برای یک دقیقه تف میدم

بعدم توش سبزیجات مورد علاقمو میریزم خوشمزه میشع

She is everything I ever wanted.... 
2706