2726
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40820 بازدید | 1198 پست
یعنی دستکاری ژنتیکی شده برای تولید بیشتر .... این دستکاری ژنتیکی توی بدن هزارجور گرفتاری درست میکنه

ای بابا عموی من خدابیامرز تو جهاد کشاورزی بود...میگفت این گوجه هارو فلان میزنن...اینجوریه اونجوریه...ولی خب نمیشه ادم نخره که...ما هیچ کدوم از مواد خوراکیمون سالم نیست

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا خوب نیست؟یعنی ضرر داره یا طعمشو میگی ؟

نه عزيزم من تابحال نخوردم از طعمش خبر ندارم

ولي كلا تراريخته هست و مصرفش ضرر داره

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

نه من چند ساله استفاده نمیکنم،جز محصولات تراریخته ست.متاسفانه یه عده به خاطر منافع خودشون، سلامتی مردم رو به خطر میندازن.

من به جاش گوشت بوقلمون خرد میکنم می ریزم داخل ماکارونی.البته ماکارونیم ماهی یه بار 😊

منم تو عمرم سویا نخوردم 

منم دقيقا

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

من‌چون پدرم اینا زیاد دوسندارن منم زیاددرست نمیکنم...ولی خب بخام درست کنم‌یکم‌ اندازه ی قاشق سویامیزنم بقیه شومرغ ریش ریش شده.اگرم گوشت خونه باشه توش میریزم..کلاجایگزین گوشت خونه مامرغ میریزیم

صبراوج احترام نسبت به حکمت خداست...❤❤

منم به هیچ وجه سویا تو غذاهام نمیریزم. بعدش اگه پول گوشت ندارین مرغ بریزین اگه هم پول مرغ ندارین سبزیجات اضافه کنین مثل مخلوط هویج و سیب زمینی و لوبیا و گوجه و کدو و فلفل و بستگی به ذائقه تند یا شورش کنین مزه اش جالب میشه.

2706