2726
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40820 بازدید | 1198 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تا حالا نخوردم سویا ....

البته چون بلد نبودم استفاده کنم ...

اما از وقتی فهمیدم استروژن رو بالا میبره دسگه سمتش ترفتم ببینم که چه جوری پخته میشه. ...

استروژن که بالا بره باعث سرطان پستان و دهانه رحم میشه و برای بچه ها بلوغ زودرس میاره ...

من میگم الویت تغذیه باشه از چیای دیگه مون کم کنیم ...

مثلا لباس کمتر بخریم رستوران کمتر بریم ....

خدا لعنت کنه باعث بانی گرونیا رو

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
2728
من میریزم کی گفته ضرر داره

یه گفتگویی تو تلوزیون نشون داد، کسی که تو این حوزه تحقیق میکرد و باسواد بود راجع به محصولات تراریخته گفت. ذرت و سویا هم گفت تو ایران کاملا تراریخته هستن. 

من تا قبل از اون استفاده میکردم.

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

منم نمیدونم درسته یا نه که سویا ضرر داره.فقط از چرخکرده استفاده میکنم.اما من یه دوستی دارم یبار میگفت خاله ش تو گوشت چرخکرده ماکارونی بادمجان رنده میکنه هم معلوم نمیشه هم خیلی خوشمزه میکنه.خاله خودم هم ماکارونی بیشترشو پیاز سرخ شده میریزه تا گوشت

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
سویا برای تیروئید ضرر داره، ما اگه بخوایم سویا بریزیم از این توپک قلقلیا درست میکنیم میریزیم 

شوهرم گوشت توماکارونی دوست نداره میگه بو میدع

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀
تراریخته یعنی چی؟

یعنی اصلاح ژنتیکی شدن. مواد شیمیایی وارد بذرشون شد و عواقب خطرناکی داره

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
میگفتن تراریخته ست😏 ترابریه..... نمیدونم یه همچین کلمه ای

همون تراريخته درسته

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

من میریزم 

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2706