1507
1482
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35896 بازدید | 1199 پست

یه مدت سویا  دودی  بود  خییییلی  خوب  بو  با گوشت  قاطی  میکردم  خوشمزه  بود  هاا 

ولی  دیگه  نیست  نمیدونم  چرا 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
سویا به صورت دونه هست بخر بخور:)) عالیه . روغن سویا هم هست اون که بهتره :))) پنیر سویا هم هست تونست ...

آره اون دونه ها خوبن

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر قشنگم از خدا میخوام که تورو سلامت بذاره بغلمون😘😘خدایا شکرت....

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

من هرازگاهی ماکارونیمو با سویا درست میکنم

همبرگر خونگی هم با گوشت درست میکنم.. اینسری میخوام نصفشو سویا چرخکرده بریزم حس میکنم طعمش باحال میشه

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک..

ما چه قبل گرونی چه الان توی ماکارانی و استانبولی و لوبیا پلو گوشت نمیریزیم از طعمش خانوادگی بدمون میاد... ماکارانی باسویا و لوبیا پلو استانبولی با مرغ درست میکنم

گروه آبی قد 166.وزن اولیه 76 ↩️وزن فعلی 69/200↩️  هدف 66 تا آخر آذر
1473
8
یه کلمه تراریخت افتاده دهن ملت هنوز ثابت نشده که ضرر داره یا نه خود دانشمندانش تو اختلاف نظرن  ...

تازه خیلی هم برا محیط زیست و ...

اینم ک با ترارییخته سازمانها مخالفت میکنن چون فقط در انحصار ۵تا شرکته تو دنیا 

هنوز ضررهاش اثبات نشده اصلا

1396
چه ضرری داره؟

والله دقیق نمیدونم گفتن باعث آلزایمر میشه... همینطور کم شدن ید و کم کاری تیرویید و کاهش جذب آهن که بهتره همزمان با سویا مقداری گوشت یا ویتامین سی هم مصرف بشه که کمبود آهن رو جبران کنه

حالا نمی‌دونم چقدر صحت داره شنیدم

سویا استفاده نکنید چون تراریخته ست ..به جاش گوشت بوقلمون رو با قلوه گاه چرخ کنید خیلی لذیذ میشه .حتی اگه اونم در دسترس نبود سیب زمینی رو نگینی کنین با فلفل دلمه قاطی ماکارونی کنید خوشمزه اش میشه 

با اجازه ی استاتر ؛سلام دوستان برای وزن گیری بچه یه ساله ی بدغذا چی پیشنهاد میکنید.

فرنی تخم مرغ

آردبرنج و آب و شکر بپز 

آخرسر یه تخم مرغ خام بزن توش تا قل قل بزنه و بپزه و خوب هم بزنش ....

اگه به شیر خساسیت نداره بجای آب شیر بریز

بعد موقع اوردنش کره بریز توش

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
1514