1542
1480
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35922 بازدید | 1199 پست
پس این همه دانشمند توی اروپا و آمریکا در مورد فواید سویا حرف میزنن دلیلش چیه ؟

محصولات تراریخته در همه کشورها استفاده نمیشه..تو خیلی از کشورها فروشش کاملا ممنوعه...خیلی از محصولات تراریخته فقط برای کشورهای خاصی تولید میشه و مد نظره مث کشورهای جهان سوم..یه بخشیش بخاطر اهداف سیاسیه ک نمیتونم بگم ...

سلام      لطفا برای درمان بیماریم صلوات بفرستید   ممنونم...
اینا که میگن ما سویا نمیخوریم واسه اینه که ابدوغ میخورن کی پولش به گوشت میرسه که بریزه تو ماکارانی& ...

من اب دوغم نمیخورم.دوست دارما ولی پیش نیومده خودم درست کنم

ولی ماکارانی رو گوشتم باشه تدجیح میدم بدون گوشت بخورم.با پبازداغ زیاااااااد.. از طعم سویا هم متنفرم تراریخته و نربخته شم‌کارای ندارم

ی بار امتحان کن😅

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
میگفتن تراریخته ست😏 ترابریه..... نمیدونم یه همچین کلمه ای

تراریخته است.تازه اینا تفاله اون سویایی هست که شکل لوبیاس

سرطان زاست

واسه آقایون ضررش خیلی بیشتره

من به شخصه ترجیح میدم کمتر بخورم ولی سالم بخورم

به قول شوهرم پولی که الان خرج نکنیم باید چند سال بعد واسه دوا درمون خرج کنیم( دور از جون همه)

درود به مملکتی که زنان سرکوب شده اش میرن المپیک و مدال میگیرن و با اینکه برنز گرفتن بهشون پاداش مدال طلا رو میدن...زنان سرکوب شده اینن ببین زنان آزاده اش چی ان!!

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

خوب شد ی دکتر از فلان جای سوئد اومد تراریخته رو به مردم یاد داد 😂  کل مردم ایران و که میبینم ...

داستان کبک و تقلید کورکورانه؟🤔🤔🤔

اون کلاغ بودا ....😥😥😥😥

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
محصولات تراریخته در همه کشورها استفاده نمیشه..تو خیلی از کشورها فروشش کاملا ممنوعه...خیلی از محصولات ...

در حدود 37 کشور دنیا زراعتش منع شده اما واردات و مصرفش مشکلی نداره . یعنی برچسب مخصوص دارن که اینها تراریخته هستن . هرکی دلش خواست مصرف میکنه هرکی دلش خواست نه .

7-8 تا کشور هستن که هم زراعت رو منع کردن و هم وارداتش که اتفاقا کاملا هم جهان سومی هستن مثل الجزایر و قرقیزستان و اتفاقا آمریکا کشوریه که هم زراعت محصولات تراریخته توش کاملا آزاده هم وارداتش

1546

اون سویایی که میگن مفیده خوده دونه سویاس که ازش روغن میگیرن وتفالش میشه این سویایی که اکثرا استفاده میکنن که متاسفانه خیلیم ضررداره،منکه ازاول متنفربودم ازسویا اماازوقتی شنیدم دیگه استفاده نمیکنم بجاش چرخکرده مرغ یاگوشت استفاده میکنم

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊

من اصن از سویا استفاده نمیکنم توی هیچ غذایی چون تراریخته است بعدشم از بوش ب شدت بدم میاد حاضرم ب ماکارانی گوشت نکنم ولی سویاهم نزنم بابا چیه اصن بدرد نمیخورم من میبنم حالم بد میشه...

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور..😊☺         
8

بچه ها مسخره ام نکنیدا اصلنم نمیخوام پز بدم یا هر چی چون اهلش نیستم ولی تا حالا سویا ندیدم نمیدونم اصلنم مزه اش چیه و چطوری درست میشه . تنها تصوری که از سویا دارم این همبرگرای ارزون هست مامانم همیشه میگه اینا سویا ست نه گوشت  

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
بچه ها مسخره ام نکنیدا اصلنم نمیخوام پز بدم یا هر چی چون اهلش نیستم ولی تا حالا سویا ندیدم نمیدونم ا ...

😐 

متل اینه که بگی ایران زندگی میکنم ولی تا حالا ابگوشت ندیدم 😐

اصلا باور نمیکنم 

همبرگر ارزون   

1403
😐  متل اینه که بگی ایران زندگی میکنم ولی تا حالا ابگوشت ندیدم 😐 اصلا باور نمیکنم  همب ...

خوب ندیدم تعجب داره ؟کسی اینجا نمیشناسه منو که بخوام دروغ بگم .الان بذاری جلوم نمیتونم تشخیص بدم چون نه مامانم تا حالا خریده نه خونه هیچ کدوم از فامیل دیدم

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
خوب ندیدم تعجب داره ؟کسی اینجا نمیشناسه منو که بخوام دروغ بگم .الان بذاری جلوم نمیتونم تشخیص بدم چون ...

😨😨😨 من جای تو بودم دل و به دریا میزدم میرفتم ی بسته میخریدم  ببینم چیه   

1578