1542
1605
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35922 بازدید | 1199 پست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

انشالا که این ماه میفتی تو دردسر بچه داری به حق علی  😁😁😁😉

یکم دیگه میخندونمت در عوض دعا کن بچم خوشگل باشه که رغبت بکنم بگیرمش بغل و باهاش بازی کنم

حداقل اینهمه چشم انتظاری و درد میخوام بکشم براش بهش بیارزه

زشت و سیاه نباشه

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔
1546

من تا گوشت دارم استفاده میکنم وقتی ناچار بشم سویا میریزیم نه اینکه اصلا استفاده نکنم یکی از سنگدان و دل مرغ چرخ کرده استفاده کرده بود عین گوشت  اصلا مشخص نمیشد

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
سویا تراریخته است من نمیریزم! ابدااااا انقدرم دوست داشتم ک نگوووووو😭

یعنی چی تراریخته؟؟؟🤔

خدا جونم منتظر اون روزم که منم تیکر بارداریه دختر نازنینمو بذارم. اگه میشه لطف کنین برایه رسیدن به آرزوم صلوات بفرستین🙏🏻🙏🏻🙏🏻

مزه ماکارانی با چرخکرده کجا سویاکجا....من خودم واسه خودمون گوشت و ریز ریز میکنم خیلی طعمش خوب میشه نمیدونم ضرر داره یا نه ولی کلا خونه ی مادرم چندبارماکارانی باسویا خوردم بدم اومد شوهرمم دوست نداره

بالاخره یه روز صبح تو آپارتمانم تو پاریس از خواب بیدار میشم و از کابوسی که تو خاورمیانه زندگی کردم هیچی یادم نمیاد.🤔🤔🤔😐😐
يه وجه مشترك كه همه كسايي كه ميان همه چيو به فراماسونري ربط ميدن اينه كه معمولا منبع همشون يه مستند ...

بله شما درست میفرمایید ..... ما هم بیخود و بی جهت همه چیزو به فراماسون ربط میدیم ، شما که زحمت کشیدید و کله فعالیت های صلح آمیز فراماسون رو مطالعه کردید ، البته که میدونم کی هستی و کجایی !!!!! چون طرفداران و پاک کنندگان چهره ی کریهه فراماسون فقط یه عده ی خاصی ان وگرنه کسی از چهره ی پلیده یه فرقه ی خانمان برانداز که میلیون ها کودک رو در فلسطین و یمن و عراق و.... کشته دفاع نمیکنه !!!! چون در قلب اروپا علیه شون تظاهرات میکنن ولی فقط عده ی معلوم الحالی میان و ازشون دفاع میکنن 

8
اگه قراره به این فک کنی که چی ضره و چی مفیه رسما ادم باید بره بچره 

ما دیروز ناهار اسفناج پخته داشتیم، دیشب شام قورمه سبزی داشتیم

امروز ناهار خورش آلو اسفناج داشتیم، حالا شب خودمون میریم میچریم

ما از اول هم استفاده نداشتیم بابام دوس نداش 

همون عادت سر منم مونده 

اصن استفاده نداریم 

درسته گرون شده 

ولی خب از سبد غذاییمون حذف نشده اصن 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 🙏🙏🙏
یکم دیگه میخندونمت در عوض دعا کن بچم خوشگل باشه که رغبت بکنم بگیرمش بغل و باهاش بازی کنم حداقل اینه ...

وا چه حرفیه😐

آدم بچش زشت عالم هم باشه به چشم خودش زیباترینه😍فقط دعا کن سالم باشه عزیزم😊❤

خدا جونم منتظر اون روزم که منم تیکر بارداریه دختر نازنینمو بذارم. اگه میشه لطف کنین برایه رسیدن به آرزوم صلوات بفرستین🙏🏻🙏🏻🙏🏻
یکم دیگه میخندونمت در عوض دعا کن بچم خوشگل باشه که رغبت بکنم بگیرمش بغل و باهاش بازی کنم حداقل اینه ...

سنت کمه ....

چشم انتظاریه چی اخه 

اینقدر بچه داری سخته که حسرت این روزاتو میخوری 

من ۲۴ سالگی و ۲۶ سالگی بچه دار شدم شیر به شیر 

دهنم اسفالت شد 

1601

من کمی کنار گوشت ، سویا میریختم تا فهمیدم برای کم کاری تیروئید و اسپرم ضعیف خوب نیست.

جدیدا هم خالم میگفت چون تراریختس ، کلا استفاده نمیکنه ، منم ب کارم مطمئن شدم.

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی تو چشمم خون شد از دوری، به چشمم آب شد      یک دقیقه بیشتر امشب دلم بی تاب شد‌
منم یکی از دغدغه هام همینه 🙈🙈🙈

جفتمون دغدغه داریم خدا به جفتمونم یه بچه زشت و سیاه و گوزو میده

دیگه کسی که هی سویا بخوره بچش ار این قشنگ تر نمیشه

بچه آدم هر چی باشه برای آدم قشنگه .

من که تا حالا بچه زشت ندیدم.

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی تو چشمم خون شد از دوری، به چشمم آب شد      یک دقیقه بیشتر امشب دلم بی تاب شد‌
وا چه حرفیه😐 آدم بچش زشت عالم هم باشه به چشم خودش زیباترینه😍فقط دعا کن سالم باشه عزیزم😊❤

اینجاست که میگن سوسکه به بچش میگه قربون صورت بلوریت برم من

1578