1676
1605
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 36007 بازدید | 1199 پست
چقد همه پولدارن واقن اینهمه گوشت چرخ کرده میخرید خوش بحالتون☹️☹️☹️☹️☹️☹️

بخدامنم مشکل خرید گوشت دارم-

بنظرم منطقی تره ک ماکارونی رو از لیست غذاهایی ک میپزم حذف کنم-

چون سویا فقط تو ماکارنی ب کارم میومد-

ب این همه ضرری ک میگن نمی ارزه

خدایا شکرت-
چرت که نیست خودشون به خودشون الکی گیر نمی دن که.تراریخته ست رو بسته هاشونم نوشته .ولی متاسفانه خیلی ...

چاره داره نخورن من يه وقتا ماكاروني خالي با كره و گوجه رنده شده درست ميكنم عالي ميشه پياز داغ هم كني بهتر قبلنا ذرت و قارچ اينا ميريختم شنيدم خوب نيست اونا هم ديگه نميريزيم با أدويه خوب ميشه گوشت طعم ماكارانيو خوب ميكنه سويا جاشو نميگيره

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

از تراریخته بودنش که خبر ندارم ولی فوق تخصص های غدد اطفال معتقد هستن باعث بلوغ زودرس میشه

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم ؛  تو بهترین  هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘
بخدامنم مشکل خرید گوشت دارم- بنظرم منطقی تره ک ماکارونی رو از لیست غذاهایی ک میپزم حذف کنم- چون سو ...

عزیزم سویا و ذرت قوطی و برنج هندی صددرصد تراریخته و سرطان زا هستن ، باعث بیماریهای لاعلاج میشن ، گوشت مرغ یا بوقلمون بریز ،

من استفاده میکنم ، 

به خاطر این میگن ضرر داره که راریخته هست ولی الان دیگه چی تراریخته نیست؟؟ الان اکثر مواد غذایی ناسالم شدن این ی واقعیت تلخه

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
1668
اینا که میگن ما سویا نمیخوریم واسه اینه که ابدوغ میخورن کی پولش به گوشت میرسه که بریزه تو ماکارانی& ...

وا! خوب نمیخوریم دیگه...یعنی به این عمر ۳۱ سالم نخوردم تا حالا!! نمیدونم چه مزه ایه اصلا

حالا ماکارونی رو هم میشه با انواع سبزیجات درست کرد لزومی نداره یک کیلو گوشت توش ریخته بشه!

چقد همه پولدارن واقن اینهمه گوشت چرخ کرده میخرید خوش بحالتون☹️☹️☹️☹️☹️☹️

عزیزم گوشت و مرغ رو که نمیشه حذف کرد. پسته و آبنبات نیست که ضروری نباشه.

البته گیاهخواری عالیه ولی من بدون گوشت و مرغ و ماهی بلد نیستم غذا بپزم. بپزمم خوب نمیشه شوهرم نمیخوره خودمم نمیخورم حتی پسر کوچولومم نمیخوره در نهایت حرص میخورم 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
عزیزم سویا و ذرت قوطی و برنج هندی صددرصد تراریخته و سرطان زا هستن ، باعث بیماریهای لاعلاج میشن ، گوش ...

ذرت قوطی رو از کجا گفتین؟من عاشق کنسرو ذرت هستم

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم ؛  تو بهترین  هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘

مثلاخانواده ی ما سویا برامون سَمه .استفاده نمیکنیم. مِس فراوان داره ک برا بدن خانواده ما خوب نیست. بنظرم گوشت گرونه میتونی بجاش مرغ بزنی.مرغ رو خیلی ریز کن بجا گوشت بزن ب ماکارونی

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍
بخدامنم مشکل خرید گوشت دارم- بنظرم منطقی تره ک ماکارونی رو از لیست غذاهایی ک میپزم حذف کنم- چون سو ...

عزیزم من خودم سویا دوست ندارم ولی هویچی که شیرین نباشه رنده میکنم خیلی هم خوب میشه

و گاهی هم نخود فرنگی ،قارچ و...اضافه میکنم

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
تتالی چیه؟

پیاز رنده میکنی ابشو میگیری و میریزی دور

بعد با زردچوبه و‌ادویه و اویشن و فلفل و‌نمک حسابی ورز میدی  

بعد گوشت رو کف ماهیتابه پخش کن با میتونی شکل کباب بهش بدی و بعدش سه تا قاشق روغن بریز داخلش

وقتی دو دقیقه با روغن تفت دادی روش رو سیب زمینی مثل ته دیگ که ورقه ای میکنی بچین و بعدش هم گوجه ورقه ای بریز روی سیب زمینی

یک کاسه هم آب و رب درست کن بریز روش و زیرشو کم کن تا بپزه حدود یک‌ساعت

با برنج و‌نون میتونی بخوری

حالا من به تیکه فلفل دلمه کوچیک هم روش میندازم. خوشمزه تر میشه

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔
عزیزم سویا و ذرت قوطی و برنج هندی صددرصد تراریخته و سرطان زا هستن ، باعث بیماریهای لاعلاج میشن ، گوش ...

برنج هندی منظورت کدوماست؟همین محسن و خاطره منطورته؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍
1651