1600
1541
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35922 بازدید | 1199 پست
نه من اصلا استفاده نكردم تا حالا  فقط گوشت ميزنم  سويا خوب نيست

منم تو عمرم سویا نخوردم 

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محمدرضای قشنگم،جان مادر! خدا حفظت کنه برامون 💜 الهی شکر

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

آخه گفتی هیچکس نمیزنه گوشت  گفتم شما نمیزنی دلیل نمیشه بقیه ام سویا استفاده کنن

شما گوشت رو توی ماکارانی میریزی ؟؟؟

من با پیاز و ادویه درست میکنم عالی میشه

یا باهاش تتالی درست میکنم خوشمزه میشه

اخه توی ماکارانی گوشت معلوم نیست 

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔
1546
یعنی دستکاری ژنتیکی شده برای تولید بیشتر .... این دستکاری ژنتیکی توی بدن هزارجور گرفتاری درست میکنه

ای بابا عموی من خدابیامرز تو جهاد کشاورزی بود...میگفت این گوجه هارو فلان میزنن...اینجوریه اونجوریه...ولی خب نمیشه ادم نخره که...ما هیچ کدوم از مواد خوراکیمون سالم نیست

اونی که از خودت کندی ، دل من بود...لباست نیست

من با سویا کتف مرغو پر میکنم با جعفری عالی میشه بعد سوخاری میکنم با گوشت اصلا خوب در نمیاد 

یه وقتایی یه سری تاپیک ها و کامنت ها رو میخونم با خودم میگم خوب شد نی نی سایت طراحی شد تا اونهایی که عقده و کمبود های درونشونو نمیتونن تو دنیای واقعی پیاده کنن و خریدار ندارن .... اینجا خالی کنن ،حسن بزرگ این قضیه اونجاست که  حداقل اینجوری حالت که داشت  بهم میخورد دگمه اف و میزنی و میری و نفس راحت میکشی و شکر میکنی همچین عقده ای هایی دور ورت نیستن .👌
1432
چرا خوب نیست؟یعنی ضرر داره یا طعمشو میگی ؟

نه عزيزم من تابحال نخوردم از طعمش خبر ندارم

ولي كلا تراريخته هست و مصرفش ضرر داره

به از این چه شادمانی که ❤  تو ❤جانی و جهانی💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

نه من چند ساله استفاده نمیکنم،جز محصولات تراریخته ست.متاسفانه یه عده به خاطر منافع خودشون، سلامتی مردم رو به خطر میندازن.

من به جاش گوشت بوقلمون خرد میکنم می ریزم داخل ماکارونی.البته ماکارونیم ماهی یه بار 😊

منم تو عمرم سویا نخوردم 

منم دقيقا

به از این چه شادمانی که ❤  تو ❤جانی و جهانی💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
1563

من‌چون پدرم اینا زیاد دوسندارن منم زیاددرست نمیکنم...ولی خب بخام درست کنم‌یکم‌ اندازه ی قاشق سویامیزنم بقیه شومرغ ریش ریش شده.اگرم گوشت خونه باشه توش میریزم..کلاجایگزین گوشت خونه مامرغ میریزیم

صبراوج احترام نسبت به حکمت خداست...❤❤

اسی من ماکارانی دوست ندارم  به زور زحمت با گوشت برا همسرم سالی یکبار درست میکنم😁با کلی منت😐

یه وقتایی یه سری تاپیک ها و کامنت ها رو میخونم با خودم میگم خوب شد نی نی سایت طراحی شد تا اونهایی که عقده و کمبود های درونشونو نمیتونن تو دنیای واقعی پیاده کنن و خریدار ندارن .... اینجا خالی کنن ،حسن بزرگ این قضیه اونجاست که  حداقل اینجوری حالت که داشت  بهم میخورد دگمه اف و میزنی و میری و نفس راحت میکشی و شکر میکنی همچین عقده ای هایی دور ورت نیستن .👌

منم به هیچ وجه سویا تو غذاهام نمیریزم. بعدش اگه پول گوشت ندارین مرغ بریزین اگه هم پول مرغ ندارین سبزیجات اضافه کنین مثل مخلوط هویج و سیب زمینی و لوبیا و گوجه و کدو و فلفل و بستگی به ذائقه تند یا شورش کنین مزه اش جالب میشه.

1547