1363
1389
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35850 بازدید | 1199 پست
من میریزم کی گفته ضرر داره

خب ضرر داره ،

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1401

من سویا استفاده نمیکنم نکه لاکچری باشم از طمع وبوش بدم میاد 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود

من سویا خیلی کم میریزم معدم و اذیت میکنه ولی میریزم با مرغ نگینی ریزم خوشمزه میشه البته اگه دوست داشته باشید

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  

من شنیدم مصرف زیادش برای آقایون ضرر داره

مجرد که بودم خونه مامانم با سویا درست میکردیم چون گوشت نمی‌خورد ولی همسرم سویا توی ماکارونی نمیخوره و با گوشت..  

ولی برای سمبوسه استفاده میکنم از سویا

1376

گوشت

نخود فرنگی

قارچ

فلفل دلمه

سیب زمینی

(البته من خودم ماکارونی با گوشت تنها رو بیشتر دوست دارم)

سویا هم اصلا نمیخرم به خاطر تراریخته بودن

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه( آرامش ،علم، عشق و ثروت و خوشبختی ) هستم...خدا رو شکر در تاریخ (2020/02/02) با همسرم در آمریکا هستیم.خدا رو شکر که همسرم بورسیه از دانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا...                     
1396

کلا سویا استفاده نمیکنم؛دوس نداریم؛ماکرونی هم با چرخکرده درس میکنم

چشمهایت را میبوسم....میدانم هیچ کس در هیچ لحظه ای از آفرینش؛آنچه را که من در گرگ و میش نگاه تو دیدم؛نخواهد دید.....♡S
1331