1428
1389
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35871 بازدید | 1199 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
توجه توجه خانومایی که میگن سویا تراریختس وضرر داره همین سویارو به مرغ هم میدن میخوره البته کنجالشو ت ...

من از بهمن ماه مرغ نخوردم سویا نخوردم .گوشت گوسفندی از روستا میرم خودم میگیرم برنجم ننیخورم .بجای مرغ بلدرچین از روستا میگیریم با تخم مرغ محلی و ی بارم مرغ نحلی گرفتم برا مهمونی .میشه بدکن اینام زندگی کرد 

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍😍ی مامان فروردینی میشم انشاالله
من از بهمن ماه مرغ نخوردم سویا نخوردم .گوشت گوسفندی از روستا میرم خودم میگیرم برنجم ننیخورم .بجای مر ...

خوش به حالت 

تو وضعت معلومه خوبه عزیزم 

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بعله دگ همین خانومای سایتن ک روغن کنجد، برنج محلی،نون سبوس دار، مرغ محلی،گوسفند پرورشی مخصوص خودشونو میل میکنن 😄

بماند هنوز تو فکرتم نیفتاده عشقت از سرم تو رفتیو خنده با تو رفت بماند خودم مقصرم😭😭😭😭مثلا شکست عشقی خوردم😂
کی میگه تراریخته س ؟؟؟مطمءنی واقعااا؟؟

اره عزیزم مستند امریکاییشو دیدم در مورد تغذیه بود! 

ما تو ایران بصورت بومی مواد مث گوجه فرنگی ذرت سویا و... اینا نداریم... و بذرش از کشورهای دیگه است! 

حالا اونا هیچی کودهای شیمیایی ک به محصولات میزنن هم تراریخته است جدیدا گندم و برنج هم ب لیست اضافه شده 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
1432
خوش به حالت  تو وضعت معلومه خوبه عزیزم

نه وضعمم معمولیه .حقوق ۳ تومن با ۱۵۰۰ قسط ...یکم رعایت کنی و ب فکر باشی میتونی سالم بخوری با یکم تفاوت قیمت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍😍ی مامان فروردینی میشم انشاالله
نه وضعمم معمولیه .حقوق ۳ تومن با ۱۵۰۰ قسط ...یکم رعایت کنی و ب فکر باشی میتونی سالم بخوری با یکم تفا ...

بله عزیزم 

ولی باید در دسترس هم باشه اینجور موادی..اینجا که نیست و نمیشه پیدا کرد ..

میگم منم می خوام تیکر بارداری بزارم  بهم‌یاد میدی عزیزم؟

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391
بله عزیزم  ولی باید در دسترس هم باشه اینجور موادی..اینجا که نیست و نمیشه پیدا کرد .. میگم منم ...

بزن رو گوشه بالا سمت چپ بالا صفحه .برو داخلش بزن اطلاعات کاربری .بعدش ویرایش و بزن و وضعیتتو ویرایش کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از بهمن ماه مرغ نخوردم سویا نخوردم .گوشت گوسفندی از روستا میرم خودم میگیرم برنجم ننیخورم .بجای مر ...

ببین عزیزم حرف شما  درسته ولی به نظرت چرا ماروی اوردیم به پرورش صنعتی چون با افزایش جمعیت دیگه پرورش سنتی حواب نمیداد والانم اگه همه بخان بیان ازروستا بخرن کم میاد و بی غذامیمونیم .

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
ببین عزیزم حرف شما  درسته ولی به نظرت چرا ماروی اوردیم به پرورش صنعتی چون با افزایش جمعیت دیگه ...

همه ک نمیتونن رو بیارن یکی وقت نداره یکی پول نداره یکی براش مهمه نیس یکی دوره و روستا نداره ...اونای ک امکانشو دارن و جونشونو دوس دارن انجام بدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ک نمیتونن رو بیارن یکی وقت نداره یکی پول نداره یکی براش مهمه نیس یکی دوره و روستا نداره ...اونای ...

یعنی شما میگید کسی که پول نداره جونشو دوست نداره؟همه ی ما جونمونو دوست داریم مت توکلمون به خداس اونه که درنهایت تعیین میکنه کی چه جوری وکی بمیره .تغذیمونم درست بشه از انواع اشعه ها ازسوراخ شدن لایه ی اوزون وگرم شدن کره ی زمین چجوری میتونیم فرار کنیم ببین عزیزم هزاراان سال پیش پیامبر گفت نسلی میان که عمرشون کمتر اصد ساله واون نسل ماییم وهمه ی این موارد بهونس.

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
1339