2726
وای اسی پوکیدم 😂😂 خیلی خوب بود  خدایی از اول میگفتی اینو ک دیگ نیان توهین کنن چرت بگن  ...

😂😂آره بخدا.من اصلا حرفم یه چیز دیگه ست اینا یه برداشت دیگه کردن.فکر میکنن من از حسادت دق کردم.دلم ماشین برقی و دوچرخه میخواد😂

ببين حرفت كاملا درست بود اما به خاطر اون جمله اول كه گفتي يه سري جبهه گرفتن مقابل حرفت كار خوبي ...

آره بخاطر جمله اوله😅من فکر میکردم تا چهل روز دستکش لازمه.پس تا آخر دوماه میپوشن؟کلاه هم همینطور؟مهر بدنیا میاد دخترم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینکه یکی برا بچش تو سیسمونی وسیله های غیر قابل استفاده نمیخره چشاش گشنست؟؟؟ پس ماها خودمون باید از ...

پس اینکه کسی واسه بچش چیز زیادی میخره یعنی عقده ایه؟ هر کس نوع تفکر و دیدش با بقیه فرق داره یکی پول نداره میاد  اینجا شروع میکنه به کسایی که میخرن میگه عقده ای و این حرفا به نظر منم کسی که واسه بچش نخره گدا گشنس البته در جواب اون خانم وگرنه هر کی هر چیزی دلش بخواد میتونه بخره 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
هر کس هر جور دلش میخواد میخره بنطرم اسی عقده داری نتونستی برای بچت سیسمونی در خور شان بخری اومدی به ...

ایول 

حرف حق رو زدی

نمی خواد بخره نخره 

حق توهین به بقیه رو نداره

اینم داشت می خرید 

ندارن بخره سوخته

خانم محترم 

من از خانواده خدا رو شکر دارایی هستم.اما هرگز از والدینم نخواستم برام سیسمونی آنچنانی بخرند یا جهیزیه آنچنانی اما خودشون همه چی رو عالی انجام دادند.و تازه خیلی هاشو‌سعی کردم جلوشون رو بگیرم.اما دوست داشتن واسم خریدند.

نه سیسمونی و نه جهیزیه رو به کسی نشون ندادم با اینکه حتی عالی چیدمان کردم و فقط واسه خاطره بازی فیلم گرفتم و به اصرار مجبور شدم بعد عروسیم مهمونا رو بیارم خونم تا خونمو ببینند.مهمونا خودشون اصرار داشتم و اگه نمی ذاشتم واسه فضولی هم که شده اول زندگی خودشون رو دعوت می کردن خونم و خلوت من و همسرم رو بهم می زدند پس در رو باز کردم و راهشون دادم.

اما هرگز نه قصد خودم و نه والدینم نشون دادن به کسی نبود.

پس یک طرفهای به قاضی نروید و قضاوت نکن.

بالای من هر اسباب بازی ای خودش دوست داشت رو واسه پسرم گرفت و کلی هم ذوق می کرد و خودش بیشتر باهاشون بازی می کرد.

همه واسه پز برای بچشون سنگ تموم نمی دارن.من نه اینستا دارم نه تو هیچ جای دیگه عکس و فیلم گذاشتم.همش آنچنانی بوده و از همش هم عکس و فیلم دارم منتها واسه خودم و خانوادم نه مردم.

پس هرکی اسکوتر و ماشین برقی خرید واسه پز نیست و کارش ضایع نیست شاید پدر بزرگ و مادربزرگی هستند که حسرت دارن و دلشون می خواد واسه نوه عزیز دردونه شون خرید کنم به کسی ربطی نداره.

همون طور که اگه کسی نمی خره به کسی ربطی نداره.

معلوم نیست کجا رفتی اسکوتر و ماشین برقی تو سیسمونی شون دیدی و سوختی که اومدی توهین کردی

شاید چون خانوادت واسه بچت نخریدن یا حس کمبود داری نسبت به اون آدم که اینا تو سیسمونی بچش بوده.

به شما ربطی نداره دوست نداری نخر اما حق نظر دادن واسه دیگران رو هم نداری.

می تونی قسم بخوری بگی پر دادنه؟؟؟شاید یکی داره دلش میخواد واسه بچش بخره. حسادت ممنوع

من خودم خریدم عزیزم.اما بچه تا دو سالگی اصلا نمیتونست استفاده کنه.به نظرم خرج اضافه بود.میتونستم واسه تولد دو سالگیش بگیرم واسش که ذوق هم بکنه.

حسادت داره ماشین خریدن؟اونم ماشینی که پسرم داره؟

فکر کن بعد حرف بزن عزیزم

من خودم خریدم عزیزم.اما بچه تا دو سالگی اصلا نمیتونست استفاده کنه.به نظرم خرج اضافه بود.میتونستم واس ...

ببخشید شما که توصیه فرمودید فکر کن بعد حرف بزن عزیزم خودتون هم به این توصیه عمل می کنید؟؟؟

شما نوشتید این کار ها واسه پز دادنه فقط و بچه فقط به جغجغه نیاز داره اما دارید می گین خودتون هم واسه بچه تون چیزایی خریدید که تا دو سالگی نمی تونسته استفاده بکنه خخخخ

شما چی ؟قصد شما هم پز دادن بوده با حساب حرف خودتون.

من خودم خریدم عزیزم.اما بچه تا دو سالگی اصلا نمیتونست استفاده کنه.به نظرم خرج اضافه بود.میتونستم واس ...

آدم یک سوزن به خودش میزنم یک جوال دوز به مردم

چرا بابت کاری که خودتونم کردید مردم رو مسخره می کنید؟؟؟

شما هم می گین چیز بلا استفاده خرید پس قضدتون اون موقع پز دادن بوده؟؟البته من اینو نمی گم خودتون می گین هرکی زیاد می خره قصدش در دادنه

امیدوارم دیگه حرف خودتون رو قبول داشته باشید لا اقل

خیلی عذر می خوام چرا خرج اضافه کردید؟؟لابد می خواستید پز بدین؟؟؟

چون خودتون گفتید هرکی خرج اضافه می کنه قصدش فقط پز دادنه

خیلی عذر می خوام چرا خرج اضافه کردید؟؟لابد می خواستید پز بدین؟؟؟ چون خودتون گفتید هرکی خرج اضافه می ...

خانوادم بدون اطلاع گرفتن چون داداش کوچیکم دوست داشت واسه نینی بگیره😐

به نظرم واقعا خرج اضافه بود

خانوادم بدون اطلاع گرفتن چون داداش کوچیکم دوست داشت واسه نینی بگیره😐 به نظرم واقعا خرج اضافه بود

اونایی هم که گرفتن دوست داشتن واسه نوه شون گرفتن 

چطور مال شما از روی دوست داشتن هست مال مردم از روی پز دادنه فقط؟؟؟

مراقب حرف زدنشون باشیم و فکر کنیم به قول خودتون

از کجا می دونید بقیه که تو سیسمونی شون این وسایل هست اطلاع داشتن و خانواده هاشون براشون نخریدن؟؟؟؟؟

2706