2726
 تو رو خدا منو ببر تو اين گروهتون     تا اين ادم رو دارين افسردگي نميگيرين شماها خو ...

نمیخواد مخت رگ به رگ میشه از حرفاش😑😑😑😑😑

دوتاشم هر روز میرن بیرون بااب طالبی و بستنی عکس میزارن با هشتک دوست جونی😣😣😣😣😣😣😣 

یعنی هرروزا 

اون یکی ام بچش چهارماهه شده ها ولی هنوز خاطره زایمان سزارینش تو بیمارستان خصوصی باهزینه گزافش تموم نشده

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب یکی ک میخره دیگه چشم و هم چشمی میشه تو اتاق جا نیس راه بری کلا وسیله بچس واقعا بعضی سیسمونیا بر ...

آره والا ...تازه ما که خونه ی بابام میشینیم طفلی نه اجاره میگیره نه هیچی ...سیسمونی گرفتن الانم خیلی هزینه برداره ولی من چیزایی که نیاز دارم میخرم نمیخوام به بابام اینا فشار بیاد همینمکه میخرن لطف مادر پدراس نه وظیفه که بخوایم جیبشونو خالی کنیم ☺😉😉

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
آره والا ...تازه ما که خونه ی بابام میشینیم طفلی نه اجاره میگیره نه هیچی ...سیسمونی گرفتن الانم خیلی ...

واقعا 

کار درست میکنی

وگرنه همه مادر پدرا دوست دارن برا نوه شون سنگ تمام بذارن

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2728
هر کس هر جور دلش میخواد میخره بنطرم اسی عقده داری نتونستی برای بچت سیسمونی در خور شان بخری اومدی به ...

ای بابا

نمیخوام پز بدم بخدا من حتی دستکش نخی نوزادی بچمو سفارش دادم از انگلستان بیارن.خواستم بگم بدبخت نیستم ولم کنید.حرفم چیز دیگه ست.بگیرید منظور آدمو

هر کس هر جور دلش میخواد میخره بنطرم اسی عقده داری نتونستی برای بچت سیسمونی در خور شان بخری اومدی به ...

اینکه یکی برا بچش تو سیسمونی وسیله های غیر قابل استفاده نمیخره چشاش گشنست؟؟؟

پس ماها خودمون باید از گرسنگی همه وسیله های دوست و فامیل رو میخوردیم دیگه..بستگی به تربیت داره ک بچه وقتی مهمونی میره چطور رفتار کنه...ماها بچه بودیم میرفتیم مثل خانوما مینشستیم هر چی میاوردن میاوردن بازی میکردیم نمی اوردن جیک نمیزدیم..بعد مهمونی میگفتیم مامان اون وسیلش قشنگ بود منم میخوام اونم توضیح میداد فلان موقع میخرم برات ...

اتفاقا بچه رو هم زیادی لوس کنی هرچی خواست بخری  هیچوقت قانع بار نمیاد

.
نمیخواد مخت رگ به رگ میشه از حرفاش😑😑😑😑😑 دوتاشم هر روز میرن بیرون بااب طالبی و بستنی عکس میزارن ...

خداييش خيلي مخ اش كار ميكنه يعني من يكسال فكر ميكردم همچين متني به ذهنم نميومدش اصلا ميخواستم پز بدم نميتونستم همچين چيزي بنويسم نابغه است والا

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

اسباب بازی باعث رشد کودک میشه

وقتی ادم ذوق خرید داره چرا که نه 

البته نه وسیله های بزرگ وقتی جاش کمه یا وسایلی که تقریبا تکنولوژیک هستند چون روز به روز متفاوت میشه

ولی من خودم با اینکه نی نی ندارم هرز چند گاهی اگه یه چی ببینم خوشم بیاد میخرم یا کادو میکنم برا بچه های فامیل یا میزارم برا نی نی خودم البته اگه خدا خواست

💙گروه آبی💙وزن فعلی ۵۴😐وزن هدف۴۸
١٢ تومن كه ماشين نميدن😁 ما كالسكه كرير دخترمو دو سال پيش حدود ٤ تومن خريديم الان شده  ١٢ تومن ...

میدونم ماشین نمیدن عزیزم ب شوخی گفتم،ولی الان واجب نیس خدایی ۱۲ ملیون کالسکه بخری،اون‌موقع ۴ملیون ارزش داشته ولی الان قیمت فضایی

واقعا  کار درست میکنی وگرنه همه مادر پدرا دوست دارن برا نوه شون سنگ تمام بذارن

آره خدامادر پدرا روحفظ کنه .....من به شخصه اگه خداینکرده مامان بابام نبودن بد بخت عالم بودم ....خدا سایشونو تا آخر عمربالاسر مابچه هاحفظ کنه 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
آره خدامادر پدرا روحفظ کنه .....من به شخصه اگه خداینکرده مامان بابام نبودن بد بخت عالم بودم ....خدا ...

خدا حفظشون کنه💚

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
میدونم ماشین نمیدن عزیزم ب شوخی گفتم،ولی الان واجب نیس خدایی ۱۲ ملیون کالسکه بخری،اون‌موقع ۴ملیون ار ...

درسته عزيزم اون موقع قيمتا منطقي بود

ولي الان ديگه توجيه نداره

كامنتم رو پاك كردم كه جنبه به رخ كشيدن نداشته باشه

ای بابا نمیخوام پز بدم بخدا من حتی دستکش نخی نوزادی بچمو سفارش دادم از انگلستان بیارن.خواستم بگم بد ...

وای اسی پوکیدم 😂😂 خیلی خوب بود 

خدایی از اول میگفتی اینو ک دیگ نیان توهین کنن چرت بگن 

ببین شنیدی میگن کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو ب خواب زده نه ؟؟

یه سریا هیچ حرف و نقدی رو نمیتونن قبول کنن اون کسی که میخواس بفهمه با یه بار گفتنم میفهمه و درک میکنه

خودتو ناراحت نکن

ای بابا نمیخوام پز بدم بخدا من حتی دستکش نخی نوزادی بچمو سفارش دادم از انگلستان بیارن.خواستم بگم بد ...

ببين حرفت كاملا درست بود

اما به خاطر اون جمله اول كه گفتي يه سري جبهه گرفتن مقابل حرفت

كار خوبي كردي دستكش رو چيز خوب گرفتي ،خيلي استفاده ميشه

ما دخترمو تا دوماهگيش دستش ميكرديم، دو سه جفت داشت كه هر روز هم ميشستيمشون

2706