2410
2553
منم بشخصه دلم نمیخواد بخرم این چیزا رو یا مثلا ماشین شارژی گنده 😐 ولی خب اگر کسی خریده ضایع نیس ک ...

ضایع س بابا.همه ی قشنگی اتاق نوزاد به خلوت و نرم و لطیف بودنشه.رنگ ملایم وسیله ی کاربردی.اصلا حس بدی میده این اضافه کاریها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

البته يه چيزم هستاااا الان هر چي خريدي كه خريدي اگر نخريدي بعدا بايد دوبرابر پول بدي همون اول ادم ...

هميشه نبايد ب بعد مالي مسئله فكر كرد

اينكار از چند جهت تاثير مخرب رو بچه داره

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
اسباب بازي توي سيسموني عقده اي بازيه؟😬 اسكوتر و ماشين برقي هم عقده اي بازي نيست لابد دارن و ميخرن ...

چه ربطی به دارندگی داره.اصلا بحث پولو بیخیال.حتی دیده شده از کیفیت لوازم مصرفی مثل شوینده ها ی بچه میزنن که سرویس آشپزخونه ی اسباب بازی بگیرن بزارن تو سیسمونی😐

2456
ضایع س بابا.همه ی قشنگی اتاق نوزاد به خلوت و نرم و لطیف بودنشه.رنگ ملایم وسیله ی کاربردی.اصلا حس بدی ...

اره حق با شماست

تازه با خونه های مستاجری الان فقط هر سال حمالیش میمونه برا ادم بچه هم ک لذتی نمیبره تا بچه بخواد استفاده کنه خراب شده 😂

2714
أه ميرن ١٠٠ دست لباس ميخرن همه مواد دار فقط براي چشم و هم چشمي  بجاش ١٠٠ دست جنس اشغالي ادم ب ...

وای آره همه جنس زبر و آشغالی ولی صد دست.خوب چه کاریه دو دست جنس خوب بخر.یعنی حرف مردم از آسایش بچه ش براش مهمتره.همچین ملتی هستیم😎

من براي دخترم خيلي خريد نكردم مثلا بجاي يه جين جوراب ( مگه بچه من هزار پاس 😆) رفتم دوتا جوراب خريدم ولي مارك

بجاي ١٠ تا شيشه شير رفتم دوتا خريدم ولي مارك

بجاي كالسكه و كرير و اسكوتر و روروئك و .... رفتم فقط كالسكه و كرير خريدم  ولي مارك دار خريدم

ميخام چيكار بازار شام درست كنم همه هم بنجل

[QUOTE=101006662]چه ربطی به دارندگی داره.اصلا بحث پولو بیخیال.حتی دیده شده از کیفیت لوازم مصرفی مثل شوینده ها ی بچه م ...[/QUOTE]

شما نگفتين از وسايل شوينده ميزنن براي اسباب بازي

فقط گفتين خريد اسباب بازي...

دارندگي و برازندگي كاملا به جمله اول شما مربوطه

در مورد بحث دوم بنظرم كار درستي نميكنن اصلا

بعضي ازين اسباب بازيها جنبه ويترين داره واقعا

و بيشتر حالت خودنمايي داره تا سرگرمي براي بچه

وای آره همه جنس زبر و آشغالی ولی صد دست.خوب چه کاریه دو دست جنس خوب بخر.یعنی حرف مردم از آسایش بچه ش ...

واااي ميرن يه كشو كفش ميخرن 

من ٣ تا پاپوش خريدم بخدا از هر كدوم ٥ بارم استفاده نكرد همش موند كوچيك شد

من نگاه ميكردم ب اطرافيانم ازشون ميپرسيدم هرچيزي ك بدرد نخور بود نميخريدم

2706