2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من که فقط واسه پز دادنه، اخه نوزاد فقط جغجغه نیاز داره،اونم از چهار ماهگی😕

یه سری چیزا واقعا آدم دلش میخواد بخره

دلش میخواد بچش چیزی کم نداشته باشه

خب داشته باشن و بخرن اشکالی نداره

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2720
منم نخریدم.حالا بعضیا دوست دارن میخرن من حتی لباسشو فقط میخوام سایز یک و دو بگیرم  اینکه تا ۵ ...

أه ميرن ١٠٠ دست لباس ميخرن همه مواد دار

فقط براي چشم و هم چشمي 

بجاش ١٠٠ دست جنس اشغالي ادم بره ١٠ دست جنس درجه يك بخره والا ارزش داره

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2714

زندااداش من تو سیسمونیش ب اصطلاح از شیر مرغ تا جون ادمیزاد داشت یعنی بهتون بگم تا کامپیوتر براش خریده بودن یا ماشین شارژی خیییلی بزرگ اسکوتر اسکیت دوچرخه هفت سال پیش میگف پنج تومن فقط عروسک خریدیم 

واقعا دست مامانش درد نکنه سنگ تموم گذاشت 

ولی برادر زادم تا پنج سالگی توو اتاقش نمیرفت از جلو درش رد میشد جیییغ میزد میترسید با یه دونه از اسباب بازیاش حتی بازی نکرد از همشون وحشت داشت 

پولدارم باشی ضایع هست.مثل اینه که واسه بچه ی دوازده ساله ت ماشین و موتور بخری بزاری تو پارکینگ.هرکار ...

اره موافقم بچه ک از اول یه سری چیزا رو ببینه تو اتاقش عادی میشه براش و خوشش نمیاد

ولی ب وقتش ک براش بخری کلللی ذوق میکنه

اسباب بازیای دختر من شامل جعبه دستمال کاغذی و بطریهای اب و دلستر و نایلون خریدامونه. همه رو بار میکنه ازین ور خونه به اونور خونه. به اسباب بازیاش فقط لگد میزنه پرت میکنه اونور. یه کوه عروسک داره هیچکدومم نگاه نمیکنه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706