1345
1363

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

😐😶وا هر خانواده ای یکجور

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     
1350

این جمله سوالیست یا خبری 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود

منم میخوام چیزای لازمشو بگیرم بقشیو با خورش بریم طبق سن و سلیقش انتخاب کنیم.

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍😍ی مامان فروردینی میشم انشاالله
1376

برا داداشم ی اتاق اسباب بازی پسرونه خریدیم از وقتی ک یادمه با دم کنی و دیگ و قابلمه و گاز اسباب بازی های دخترونه بازی کرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍😍ی مامان فروردینی میشم انشاالله
1226

سه کیلو بچه ست بجز شیر مادر و پوشک هیچی احتیاج نداره.با یکمی عشق

حالا تخت و ... اوکی

چندین دست لباسم خوبه.اتاق میچینیم واسه دل خودمونم حرفی توش نیست.ولی خدایی دوچرخه میخواد چکار نوزاد؟تازه دوچرخه رو میزارن بالای کمد😲

منم نخریدم.حالا بعضیا دوست دارن میخرن

من حتی لباسشو فقط میخوام سایز یک و دو بگیرم

اینکه تا ۵ سالگی بچه لباس میخرن قابل درک نیست برام 

همه بعدا دمده میشه 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
من خودم اسکوتر روبرا تولد 4 و اسکیتو براتولد 5 سالگی گرفتم 

تازه کلی ذوقم میکنن .از اول تو اتاقش باشه ک دیگه ذوقی نداره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ربطی به پول داشتن و نداشتن نداره چه لزومی داره وسایلی که بعدا قراره استفاده بشه الان خرید . درضمن بخصوص اگه خانواده دختر بخواند تهیه کنند دلیلی نداره ادم فشار بیاره به خانواده اش 

1339