1373
1341

حالا لفظ عقده اي بازي و اينا كه توهينه و به كار بردنش درست نيست

اما واقعا احتياجي نيست تو سيسموني اين تيپ اسباب بازي هارو خريد

خودمم نخريدم

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 
پولدارم باشی ضایع هست.مثل اینه که واسه بچه ی دوازده ساله ت ماشین و موتور بخری بزاری تو پارکینگ.هرکار ...

اره موافقم بچه ک از اول یه سری چیزا رو ببینه تو اتاقش عادی میشه براش و خوشش نمیاد

ولی ب وقتش ک براش بخری کلللی ذوق میکنه

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

اسباب بازیای دختر من شامل جعبه دستمال کاغذی و بطریهای اب و دلستر و نایلون خریدامونه. همه رو بار میکنه ازین ور خونه به اونور خونه. به اسباب بازیاش فقط لگد میزنه پرت میکنه اونور. یه کوه عروسک داره هیچکدومم نگاه نمیکنه

مثلا تو گوشی بابات سیو باشی..... اسپرم برنده ی بابا 😃
1379
منم بشخصه دلم نمیخواد بخرم این چیزا رو یا مثلا ماشین شارژی گنده 😐 ولی خب اگر کسی خریده ضایع نیس ک ...

ضایع س بابا.همه ی قشنگی اتاق نوزاد به خلوت و نرم و لطیف بودنشه.رنگ ملایم وسیله ی کاربردی.اصلا حس بدی میده این اضافه کاریها

البته يه چيزم هستاااا الان هر چي خريدي كه خريدي اگر نخريدي بعدا بايد دوبرابر پول بدي همون اول ادم ...

هميشه نبايد ب بعد مالي مسئله فكر كرد

اينكار از چند جهت تاثير مخرب رو بچه داره

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
اسباب بازي توي سيسموني عقده اي بازيه؟😬 اسكوتر و ماشين برقي هم عقده اي بازي نيست لابد دارن و ميخرن ...

چه ربطی به دارندگی داره.اصلا بحث پولو بیخیال.حتی دیده شده از کیفیت لوازم مصرفی مثل شوینده ها ی بچه میزنن که سرویس آشپزخونه ی اسباب بازی بگیرن بزارن تو سیسمونی😐

1376
ضایع س بابا.همه ی قشنگی اتاق نوزاد به خلوت و نرم و لطیف بودنشه.رنگ ملایم وسیله ی کاربردی.اصلا حس بدی ...

اره حق با شماست

تازه با خونه های مستاجری الان فقط هر سال حمالیش میمونه برا ادم بچه هم ک لذتی نمیبره تا بچه بخواد استفاده کنه خراب شده 😂

أه ميرن ١٠٠ دست لباس ميخرن همه مواد دار فقط براي چشم و هم چشمي  بجاش ١٠٠ دست جنس اشغالي ادم ب ...

وای آره همه جنس زبر و آشغالی ولی صد دست.خوب چه کاریه دو دست جنس خوب بخر.یعنی حرف مردم از آسایش بچه ش براش مهمتره.همچین ملتی هستیم😎

من براي دخترم خيلي خريد نكردم مثلا بجاي يه جين جوراب ( مگه بچه من هزار پاس 😆) رفتم دوتا جوراب خريدم ولي مارك

بجاي ١٠ تا شيشه شير رفتم دوتا خريدم ولي مارك

بجاي كالسكه و كرير و اسكوتر و روروئك و .... رفتم فقط كالسكه و كرير خريدم  ولي مارك دار خريدم

ميخام چيكار بازار شام درست كنم همه هم بنجل

1378

[QUOTE=101006662]چه ربطی به دارندگی داره.اصلا بحث پولو بیخیال.حتی دیده شده از کیفیت لوازم مصرفی مثل شوینده ها ی بچه م ...[/QUOTE]

شما نگفتين از وسايل شوينده ميزنن براي اسباب بازي

فقط گفتين خريد اسباب بازي...

دارندگي و برازندگي كاملا به جمله اول شما مربوطه

در مورد بحث دوم بنظرم كار درستي نميكنن اصلا

بعضي ازين اسباب بازيها جنبه ويترين داره واقعا

و بيشتر حالت خودنمايي داره تا سرگرمي براي بچه

وای آره همه جنس زبر و آشغالی ولی صد دست.خوب چه کاریه دو دست جنس خوب بخر.یعنی حرف مردم از آسایش بچه ش ...

واااي ميرن يه كشو كفش ميخرن 

من ٣ تا پاپوش خريدم بخدا از هر كدوم ٥ بارم استفاده نكرد همش موند كوچيك شد

من نگاه ميكردم ب اطرافيانم ازشون ميپرسيدم هرچيزي ك بدرد نخور بود نميخريدم

1339