2726
عنوان

بچه ها کیا عروسک با خز درست میکنن؟

157 بازدید | 13 پست

بچه ها شوهرم متنفره از اینکه زنش بیرون از خونه کار کنه میگه درامدم برای هردومون کافیه من هرچی بخوای برات فراهم میکنم،اتصافا در حدتوانش هیچی برام کم نمیذاره ولی دوست دارم خودم یه راه درامدی داشته باشم تا احساس بی مصرف بودن نکنم،به نظرتون اگه عروسک خز درست کنم کسی میخره؟؟؟ اخه شهرمون کوچیکه میترسم فروش نکنه،خیاطی علاقه ندارم که درامد داشته باشم فقط عروسک

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه نمیخرن زیاد

واقعا😔😔😔😔

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...
نیلوفر جون سعی کن اگه میخوای کسب درآمد کنی نیاز های مردم رو بسنجی انوقته ک میتونی یه درآمد خوب و بال ...

درسته 

من قبلا درست میکردم،الان نمیدونم بازارش چجوریه. بهتره چند تا اسباب بازی فروشی سر بزنید و بپرسید میخ ...

به نظرت گلدوزی خوبه انجام بدم؟؟؟