1351
1273

خسته شدم عنقددکتررفتم وقرص خوردم کبدمم ضعیف شده ازبس دکترای بی سوادقرصای جورواجوردادن رودهامم تحریک پذیرشده میگن عوارض داروهاست😔بعضی وقتامیگم قیدبچه روبزنم ولی نمیشه 

منم یه دوره ای خیلی اذیت شدم تو دکتر رفتن اما برا بچه نبود  میخواستم قیدشو بزنم ولی خونوادم نمیذاشتن😔

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍دنیا تو مشتمه وقتی امیرحسینم پشتمه😍

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

ازاین ورم خواهرشوهرومادرشوهرم دخالتهاوقهرونازاشون شروع شده خیلی پروشدن ازموقعیت سواستفاده میکنن تازه فهمیدم مشگل ازشوهرمه میگم بگم مشگل ازپسرته ولی بازم میگم اصلابه  اوناچه 

1350
چن سالته وچراقیدشوزدی

40 سالمه

چون چند بار ای وی اف کردم و البته چند سال طول کشید تا قیدش را زدم

همسرمم کمکم کرد تا رها کنم

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

خانومی من تنبلی تخمدان داشتم الان باردارم بعد دوسال انتظار به خدا توکل کن

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

چند وقته اقدامی

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
1307

من قرص می خورم  ولی نه واسه یچه واسه کم خونی می خوزم خوب نمی شم 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
1308
منم ۳۵ سالمه چطوری یا چی به خودت گفتی که دیگه حسرتش رو نداشته باشی

ساده نیست چون به افکار و باورهای شما بستگی داره. همسرت هم مهمه.

من باور دارم که بعضی چیزا را نمیشه بدست اورد

هر نعمتی مسؤولیت داره.

خدا هرچی بهت نده چیز دیگری بهت میده

خیلی کسانی که دلسوزی میکنن برای من دنیاشون اندازه من بزرگ نیست. اونچه برا خودشون ارزشه را مایلند من هم داشته باشم. بگذریم از مداخله گران

و ...

بازم بگم؟

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
ساده نیست چون به افکار و باورهای شما بستگی داره. همسرت هم مهمه. من باور دارم که بعضی چیزا را نمیشه ...

نه عزیزم کافیه . منم دقیقا حس شما رو دارم . هر چند کامل نا امید نشدم و‌پیگیری میکنم  کم ووبیش . ولی خودمو آماده کردم که نشه . خواستم بدونم شما از کدوم دسته این آخه یه عده با قهر و غصب باهاش کنار میان خیلی فرق داره با اینکه شاکر باشی و باهاش کنار بیای

اونطوریم که بگی عاشق بچه هم نیستم ولی دوسدارم تجربه ش کنم شوهرم خیلی عاشق بچه س فامیلای خودموشوهرم خیلی عقب موندن سرهمین بچه دارنشدن یه زخم زبونایی میزنن ۳ساله باهیچکدومشون رفت وامدنداریم نمیدونم شایدنمیتونم باموضوع کناربیام زودرنج شدم زبون درازم نیستم جواب همه روبدم اصلابعضیایجوری حرفومیپیچونن نمیشه جواب داد