2726

خیلی پررروهه انقدم فرق میزاره همش به اون یکی پسرش میرسه هر روزم میاد خونمون حالا جاریم اومده نزدیک خونه ما مادرشوهرمم توقع داره من باهاش رفت و امد کنم منم متنفرم ازشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم دوتا جاری دارم قطع رابطه کردم باهاشون ب دلایلی

اییییییی راحتمممممممم اییییییییی راحتممممممم کیف میکنممممممم برا خودمممممممم

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

تو ک وظیفت انجام توقعات مادرشوهرت نیس

عادی باش

کم کم عادت میکنن

منم همسایه پدرشوهرم

اونا توقع داشتن هر روز اونجا ول باشم

نرفتم اونام عادی شده براشون

قرار نیس ما کاری ک دوست نداریم بخاطر توقعات بقیه انجام بدیم☺

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

وای منم انقد بدم میاد اینا رو میگی ک برین خونشون و...

ی بارم من نبودم شوهرمو برده خونه جاریم 

منم کاری کردم ب شوهرم ک بیا و ببین 

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره

قرار نیست توقعات بقیه نظم و ارامش زندگی تورو به هم بزنه گلم،یه باشه بهش بگو کهیه وقت گله نکنه پیش  شوهرت و اون  نگه به حرف مامانم گوش ندادی  ولی بی اعتنا باش و کار خودت رو بکن،وقتی ببینه حرفش واست مهم نیست دیگه تکرار نمیکنه،

خب شما با ما رشوه ت مشکل داری چه ربطی به جاریت داره  اگه اخلاقش خوبه برو خونش اگه هم نه که هیچ ...

مادرشوهرم با جاریم فامیله انقد بهش کمک مالی می کنه منم بدم میاد ازشون دلم نمیخاد ببینمشون

واشماهاچراانقدحساسین بااین مادرشوهروخواهرشوهروجاری.خداروشکرماازاین چیزانداریم باهم خوب هستیم 

عزیزم اینجا جای این حرف نبود،

دو روز دیگه که این اتفاق واست افتادو تاپیک زدی میبینیمت

2706