1147
1341
عنوان

چرا مردا ایقد هار شدن🥴😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2161 بازدید | 158 پست
قیمت خودت بی ادب...

خخخخ   .گفتی چی چند گفتم منظورشون قیمته. نه ک قیمت تو. 

رددادیا 

چند تا خط حرف دارم باهات 🗣چند تا خط درد و دل 😞از وقتی تنها کردی منو 👧تو خیابونا ول 👧ــ🚶‍♂️ یکیو ترجیح دادی به من 👫 غرور من شکست 💔🤦‍♀️ وای تو چه درسی دادی به من 😭 عشق بدترین تجربست 👊🔒💖

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1350
به هیچ جات نگیر والا من میرم دانشگاه با مانتو بلند مقنعه قیافه خسته و کوفته تیکه میندازن هنذفری بزا ...

اره منم همیکارو کردم ولی دیگه شورشو درمیارن🥴من که واسه خودم اهنگ سیروان داشتم گوش میدادم دیگه کامل نمیشنیدم چه عری میزدن🤦‍♀️😐

من که هنذفری گذاشته بودم ولی یکیش که گیر داده بود هوا گرمه بیا برسونمت😐  بقیشم چرت و پرت و شما ...

اخی چقد اقایون ایرانی مهربونن😍 اصلا دلشون طاقت نمیاره ببینن یه خانم داره اذیت میشه همه شون یه پا انجمن حمایت از بانوان تنها هستن 

حجاب به زن ارزش میده و نشون میده زن هم انسانه نه ماده

خارج خارجم نکنید ک خیلی داغون شدن ک ب بچه رحم نمیکنن 

ممنون میشم فقط فکر کنید و نخوایید سریع جواب بدید و ضایعم کنید ک که من اشتباه میکنم

1334

این تیپ تو جمکرانم الان یافت میشه

مردای شهرتون زده بودن بالا

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
وای پیرمردا چندش ترن 😂 یه سری یه  شاگرد مکانیکی با قیافه  روووغنی لباس سیاه گیر داده بود ...

پریروز میرفتم باشگاه...یه خودپرداز بغل سوپر مارکت...یه خانم با بچه رد شد از بغلم یه پسرم تو خودپرداز بود رفیق پسره هیبه اون خانوم نگاه کرذ بیچاره بنده خدا دیدم با شالش رژشو پوشوند که پسره اذیت نکنه پفک برداشت از سبد مغازه حساب کنه پسره داد زد رضااااااا هرچی میخای حساب کنم...منم همزمان رسیدم دیدم زن بدبخت از گریه مونده تو فروشگاه شلوغ....وایسادم مثلا کار با خودپرداز دارم

گفتم سوقاناندا یی...یه کنایه اذریه ینی قد گلیمت پاتو دراز کن

..سریع در افق محو شد....

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات

من ی روز انقد داغون بودم ک خودمم از خودم بدم میومد نمیدونم ی پسره مثل کنه چی دید چسبید ب من نمیرفت دیگه داشت حالمو بهم میزد حالا من ابروهامو گذاشته بودم پر شه اصلا دااااااغون بودما 

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢
لباسم مشکلی نداشت تازه چاقم نیستم که پروپاچه بزنه بیرون🤦‍♀️ لباس معمولی با رنگ روشن🤦‍♀️

من در هر مکانی و در هر شهری تا حدودی مناسب اونجا لباسم را انتخاب میکنم که اذیت نشم

تا بحال هیچ کس بهم نگاه بد نکرده.

لباسی میپوشم تو چشم نباشم

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
1288
حجاب به زن ارزش میده و نشون میده زن هم انسانه نه ماده خارج خارجم نکنید ک خیلی داغون شدن ک ب بچه رحم ...

ایشون میگن حجاب داشتن صرفا رنگی پوشیدن....همین...حجاب تیره فقط تو ایرانه...

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات
حجاب به زن ارزش میده و نشون میده زن هم انسانه نه ماده خارج خارجم نکنید ک خیلی داغون شدن ک ب بچه رحم ...

من یک عدد بی حجابم ولی کاملا باهات موافقم.فقط به خاطر چشم و هم چشمی اینجوری میگردم ولی درواقع از این کار خودم ناراحتم

1346