1345
1341
عنوان

چرا مردا ایقد هار شدن🥴😐😐😐😐

2161 بازدید | 158 پست

تابستونه ادم رنگ روشن میپیوشه خیر سرش🥴مانتو سفید پوشیده بودم با شال رنگی و عینک صورتی.

.

.حالم بهم خورد از بس مث گاو نگا کرددن و چرت و پرت گفتن 🤢🤮ادم حالش بهم میخوره

.

چقد خارجیا راحتن  با لباس معمولی میرن بیرون کسی هم اینجور هیز بازی درنمیاره

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

الان خانوما میان توجیهت میکنن میفهمی که مقصر تویی نه اونا😂

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

من معذرت می خوام

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه           یک جذاب مغرور آزاد 🤵🏻                                                                                    لعنت به شب های بعد از من                                                                                                                 همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری   آخه شاعر گفته رو نمایان کردی و یک شهر دستش را بریده 
1307

خب هرکجا فرهنگ خودشو داره دیگه.منم نمیپوشم چون میدونم نگاه میکنن.

خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو....

هرکی باهام بحث کنه جیغ میکشما

🚫دوست عزیز:تاپیک دعانویسی ببینم بی بروبرگشت گزارش میزنم⬅اینجا همه کلاهبردارن وشماره های خودشونه..........🚫کاربرمردبی ادب ومزه پرون ببینم گزارش میزنم.🚫نظر اشتباه داخل تاپیکایی که استارتر افسرده داره یا درآستانه خودکشیه روگزارش میزنم🚫تاپیکای خودکشی روگزارش میزنم🚫توهین یاتمسخرهم گزارش میزنم🚫گفتم که حق الناس گردنم نباشه😄

منم جرئت نمیکنم مانتو رنگ روشن بپوشم انقدر که اذیت میشم هروقت بامامانم میرم میپوشم 😕😕

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»

عزیزم خارجیا باجنبن اما مردای ما چی هه یه جاهل و بی جنبه به تمام معنا

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و همچنین به قانون جذب هم ایمان دارم.(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...)......                                                                                  
1226
یه ماشینش گیر داده بود که باید برسونمت🥴😐خواستم اینو نشونش بدم🖕 تو خیابون نمیشد😣😑

تو نشون بدی؟خدایا کی دخترای ما یاد میگیرن تا جیزی بلد نیستن روشنفکربازی در نیارن و استفاده نکنن. این مردا نشون میدن. برعکسش ک یعنی بیا

مردای ایرانی از مریخ اومدن نه اونجای ننشون به خاطر همین کاملا کنجکاون به همه چیز

😂😂😂😂😂

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و همچنین به قانون جذب هم ایمان دارم.(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...)......                                                                                  
1335