2410
2553

خواهشا انقدر این چیزا رو عادی جلوه ندین.و انقدر روی فاز مظلوم نمایی و جلب ترحم مانور ندین حالمون بد میشه😶

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا دم مامانم گرم اخه خواهر احمقم شوهرش چند بار زدش مامانم گفت برنگرد خونت این شوهر ندیده هم سریع ...

درسته.تا کسی ظلم و قبول نکنه ظالمی وجود نداره

2456

چقدر چرت و پرت میگید آخه؟!!!!

اسی توشاغلی؟ خوشگلی؟ همه چیز تمومی؟!!!!

من‌ که باور نمیکنم 

تو هیچکدوم نیستی وگرنه بجای جدا شدن یه موجود بیگناه دیگه را نمیوردی تو این جهنمی که خودت توشی!!!!!!

من موندم شماها کتک میخورید بعد رابطه هم دارید با این وحشی ها!!!؟!!

خودتون کاملا مقصرید حقتونه کتک بخورید وقتی بلد نیستید خودتونو از دست یه روانی نجات بدید

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

وای چه خبره!!!

دیشب فیلم ملی وراههای نرفته رو میدیدم دقیقا موضوعش همین بود،از دیشب تو فکرش بودم که مگه میشه ؟!حالا هم این تاپیک!!این جور مردا نیاز به روانکاو دارن، ببینن چه مرگشونه  

تو، به ادب خود ارزش می یابی،پس آن را با بردباری زینت بخش...(امام علی علیه السلام)
2714
مگه شاغل نیستی؟باز خونه دار بودی میگفتیم اره مجبوره خانوادش حمایت نمیکنن ولی وقتی میتونی و خودت نمیخ ...

شاغل رسمی نیسم قراردادیم.بخدا بلد نیسم دادگاهو....یه خانم بم گفت بیفایدس دادگاه کاری برات نمیکنه و بعدم برمیگردی شر زندگیتو کوچیک میشی.شما سر در میاری؟

چقدر چرت و پرت میگید آخه؟!!!! اسی توشاغلی؟ خوشگلی؟ همه چیز تمومی؟!!!! من‌ که باور نمیکنم  تو ...

واقعا خواهر احمق منم همینه انگار فقط میخواد شوهر داشته باشه یه مرد عصبی که بی منطقه بیشعور پر توقع باورت میشه ۱۰ ساله تو بهترین منطقه ی شهر تو خونه ی بابام مجانی میشینه بعد زورش میاد پول اب و برقشو بده حاضر نیس یقرون پول به خواهرم بده اما واسه ننش که ادم حسابشم نمیکنه خرج میکنه خاک تو سر خواهرم که هول یه شوهره 

تیکر تولد دختر نازنینمه 

دوستان و خانمهای فرهیخته فقط بدونید خیلی از تاپیک ها و عناوین که زده میشه تو این سایت پشتش یسری مسائله

نکنه براتون عادی بشه یا تصور کنید نرماله

نه دوستان نه هیچ مردی حق کتک زدن رو به خاطر زبون درازی داره نه مرد صاحب زنه که هر رفتاری خواست با زن بکنه

نه کودک همسری نرماله

نه بچه زیاد به دنیا اوردن بدون در نظر گرفتن اینده بچه و شرایط زندگی کار درستیه 

حواستون جمع باشه ، این سایت نشه الگوتون

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
شاغل رسمی نیسم قراردادیم.بخدا بلد نیسم دادگاهو....یه خانم بم گفت بیفایدس دادگاه کاری برات نمیکنه و ب ...

به خاطر حرف یه خانوم هیچکاری نکردی؟عزیزم اینترنت داری یه سرچ کن وقتی شوهر زن را بزند از لحاظ قانونی چی میشه!والا الان خانومای تو روستا که تحصیلات و شغل هم ندارن میدونن که باید نامه پزشکی قانونی بگیرن و شکایت کنن چقدر عجیبی شما ببخشید😶

چقدر چرت و پرت میگید آخه؟!!!! اسی توشاغلی؟ خوشگلی؟ همه چیز تمومی؟!!!! من‌ که باور نمیکنم  تو ...

نزار بگم خدا نصیبت کنه ک بفهمی جچور باید سرکنی!

وقتی حرف جدایی میزنم میگن دودی نیست میره کار و خونه دارید ماشین داریدو....ولی همه اینا یکطرف غرور ادم یکطرف.

2706