2703
2553
چ  عصبی!!!خوشبحالتون شوهراتون چقدروتون دادن!!

شوهرش روش داده؟ زن زیر دست نیست شوهر روش بده ، این چه طرز تفکریه؟

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

وقتی خوندید و نتیجه گرفتید واسه اون خانوم و من دعا کنید

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کردی زدن تو براش کار سختیه.خودشوهرت ادمه.مواظب باش زیادرویم نکن ک بی احترام شی.اونم مرد غرور داره ...

من که هنوز بچه ندارم تازه ازدواج کردیم. دعوامونم نمیشه که بی حرمتی بشه فقط بحث میکنیم عزیزم اینا وحشی بازی نیست زندگیه. ما کلا زیاد اهل جنب و جوش و شیطونی هستیم🙃

چشمای سبز وحشیش... قلب مهربونش... صداش... آخ لعنتی صداش  
بعضی مردا دست بزن دارن ولی بعضی زنا زبون دراز دارن  شوهر بدبخت مجبور میشه بزنه

واقعا متاسفم برات چه طرز فکر مزخرفی داری😒

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2720

یبار بحثمون شد وسط این داد و بیدادا دستمو گرفت منم ناخنام بلند بود دستمو خواستم رها کنم ناخداگاه چنگ زدم ب دستش جاش موند. بعد گفتم ولم کن برو بیروووون.... آقا به همون نام و نشون 1هفته رفت خونه باباش قهر!

خدایا میخوام صبور و خوشحال و خوشبین باشم... کمکم کن لطفا😘

من فکر میکنم اکثر خانم هایی که کتک میخورن مطمنا موقع دعوا دست میزارن رونقطعه ضعف شوهرشون با یه حرف طرف مقابل و داغ میکنن . مردهام که نمیتونن کلامی از خودشوت دفاع کنن .... فکر میکنم میتونید بحثاتون رو کنترل کنید

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
چ  عصبی!!!خوشبحالتون شوهراتون چقدروتون دادن!!

رو ندادن دلیل نداره بزنن یبار به خدا یبار تهدید کرد اومد لگد زد به پشتی کنارم زنگ زدم مامانم اونم گفت یدفعه دیگه از این حرکتا بکنی دخترمو میبرم 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
چنبار ک کتک میخوردی و پشتیبان نداشتی اینجور نمیححرفیدی!توخونت شده حکومت نظامی شه فقط دلت بخواد فرار ...

مگه شاغل نیستی؟باز خونه دار بودی میگفتیم اره مجبوره خانوادش حمایت نمیکنن ولی وقتی میتونی و خودت نمیخوای از این وضع خلاص بشی چی بگیم به نظرت😶

2714
یبار بحثمون شد وسط این داد و بیدادا دستمو گرفت منم ناخنام بلند بود دستمو خواستم رها کنم ناخداگاه چنگ ...

وااای😂

رو ندادن دلیل نداره بزنن یبار به خدا یبار تهدید کرد اومد لگد زد به پشتی کنارم زنگ زدم مامانم اونم گف ...

دم خودت و مامانت گرم👍

من فکر میکنم اکثر خانم هایی که کتک میخورن مطمنا موقع دعوا دست میزارن رونقطعه ضعف شوهرشون با یه حرف ط ...

اگرقرار باشه با دست گذاشتن رو نقطه ضعف هر کس طرف به خودش اجازه بده بزنتش پس اجتماع میشه جنگل و انسان های این شکلی میشن حیوون بی اختیار نه انسان اشرف مخلوقات !

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
دم خودت و مامانت گرم👍

واقعا دم مامانم گرم اخه خواهر احمقم شوهرش چند بار زدش مامانم گفت برنگرد خونت این شوهر ندیده هم سریع اشتی میکرد الان شوهرش زبون درازه واسه اون مامانم مارو نصیحت کرد 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2706