2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین انصافا اون بیچاره بیشتر از من کتک میخوره . طفلی فرصت نمیکنه دستشو بیاره بالا. خودشم میگه یک وحش ...

فک کردی زدن تو براش کار سختیه.خودشوهرت ادمه.مواظب باش زیادرویم نکن ک بی احترام شی.اونم مرد غرور داره اینکارچیه وحشی بازی!بچه هاتم یادمیگیرن

2728
😂😂😂 میبینی خودشون پشیمون میشن. خوب کردی برداشتی منم میبرمش میخرم ارزشی نداشت یه جا شمعی بود

ببین تمام خونه پر خورده شیشه شده بود خیلی ناجور خورد کرد خیلی اسبی ( عصبی) شده بود 😂 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
ببین تمام خونه پر خورده شیشه شده بود خیلی ناجور خورد کرد خیلی اسبی ( عصبی) شده بود 😂 

اوه اوه! نه برا ما در این حد نشده بود. تازه بعدشم که دید چقد غصه خوردم خودش جاروبرقی اورد خورده شیشه ها رو تمیز کرد😄

چشمای سبز وحشیش... قلب مهربونش... صداش... آخ لعنتی صداش  

استارتر عزیزم نی نی سایت اصلا جای خوبی برای درددل نیست، چون هیچ کس شرایط شمارو نمیدونه..خیلیا فقط بلدن زخم زبون بزنن..ما درکی از شرایط خاص زندگی شما نداریم و هرکس طبق شرایط زندگی خودش نظر میده

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
خیلی آخرین بار یه هفته پیش که باردارم

شما کم مونده بچت به دنیا بیاد...نمیترسی بااین کتکا بلایی سر بچت نیاد!اگه با همسرت مشکل داری برین مشاور...یکیو میشناختم از این کتکا خاطره خوشی نداشت...مواظب بچت باش!

بعضی مردا دست بزن دارن ولی بعضی زنا زبون دراز دارن  شوهر بدبخت مجبور میشه بزنه

متاسفم برا تفکرت انشالله اگر دختر داری یک دختر قوی بار بیاد و خدا پشتش باشه که تفکرات شما به ذهنش رسوخ نکنه 

و اگر پسر داری خدا کمکش کنه جوری بار نیاد با این تفکرات که خودشو مجازبدونه سر هر چیز همسرش رو بزنه، شما و هم تفکرات شما مردهایی بار میارن که خودشونو مجاز میدونن دست رو زنشون بلند کنن

چه حرف ضد زن و زشتیه میزنی!؟ زبونش درازه مجبورن بزنن؟ مگه سگ دست اموزن؟ زبون خیلی ازمردها هم درازه همین شما مجاز میدونی اونو بزنن؟نهههه شما از اونایی که اگر مرد بزنه میگی زنه حقشه، مرده خیانت کنه میگی زنه کم گذاشته،مرده طلاق بده میگی زنه یه غلطی کرده عیب از زنه است

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

من امروز یه چیزی خوندم خودم بهش اعتقاد پیدا کردم

اب متبرک درست کن بده بخوره هر روز درست کن و به مدت چهل روز بهش بده.آب رو نجوشون شاید گناه باشه اخه بهش سوره ی قرآن میخونی‌.

سوره مزمل رو سه بار بخون بعد سه بار فوت کن تو آب بعد سوره یس رو بخون هفت تا مبین داره به هر مبین که رسیدی تو آب فوت کن.همین.

میتونی خودت هم بخوری که اثرش دوطرفه باشه شوهرت ازین رو به اون رو میشه‌.به نیت خوش اخلاق شدن شوهرت درست کن ایشاالله جشن عروسی هم میگیره برات.

درضمن آب رو تو چاه فاضلاب نریزید گناهه اگه اضاف موند تو گلدون بریزید.

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱
تا الان نخوردم زبون درازم هستم اما مگه اون چه گوهیه که منو بزنه میرینم به قبر باباش خودش میدونه  ...

😂😂😂

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
چون بداخلاقي ميكرد بچه دار شدي؟دليل ات واقعا مسخره است به جاي اينكه فكري به حال زندگي ات بكني با بچه ...

چنبار ک کتک میخوردی و پشتیبان نداشتی اینجور نمیححرفیدی!توخونت شده حکومت نظامی شه فقط دلت بخواد فرار کنی!۸ماه سر هرچیز بیخودوناخود دعواداشته باشی؟شماهاک درکتون پایینه اینجور نظر ندید سرخوشا

2706