2726
هیچی  یک ساله عروسی کردم البته😁 والی اون از من همش کتک میخوره🤣

خب یادبقیه هم بده چجوری شوهرتو میزنی

کسی ازشوهرش کتک نخوره

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خبره تو این سایت!!!!!! یا تاپیک کتک خوردم و کتکم زد و لهم کرده یا ۱۷ سالمه دارم میزام و ۲۰ سالمه دو تادارم یکی تو راهه زود ازدواج کنید خوبه و....

الانم یجوری تاپیک زده این خانم انگار وظیفه وروزمره زنهاست از شوهراشون کتک بخورن!!!!!

نمیگم نیست بله متاسفانه به خاطر ضعف قانون و قوانین ضد زن هست این چیزا اما چه خبره که انقدر تو این سایت عادی داره میشه!!!!!!

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
جمعه رفته بودم خرید یه خانمی با یه دختر بچه چهار پنج ساله میرفتن دختره گریه میکرد و چیزی میخواست ...

آخی 

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
2728
نزنين ازين تاپيكا انگار عاديه كتك خوردن از شوهر من نديدم تو دور و اطرافم به خدا 

عزیزم شاید اطرافیانت تو زندگیشون این مشکل رو دارن ولی به زبون نمیارن 

من خودم احدی از خانواده خودم و همسرم از مشکلات و دست بزن های شوهرم خبر نداره 

فقط اخیرا خواهر شوهرم بعنوان واسطه گری بین منو و ‌‌‌ شوهرم وارد شده که یه مقدار از مشکلاتمون رو فهمیده 

تا الان نزدیکه 9 ساله به هیچکس هیچی نگفتم 

چه خبره تو این سایت!!!!!! یا تاپیک کتک خوردم و کتکم زد و لهم کرده یا ۱۷ سالمه دارم میزام و ۲۰ سالمه ...

منم وقتی امدم این سایت 

متوجه شدم اوضاع خیلی خرابه 

بیچاره زنها

چه خبره تو این سایت!!!!!! یا تاپیک کتک خوردم و کتکم زد و لهم کرده یا ۱۷ سالمه دارم میزام و ۲۰ سالمه ...

دقیقااا😐😐😐😐😶

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
قبول كن جلوش شل اومدي پررو شده

من شکایت کردم.برگشتم.بابام اومد بزنتش.بیفایدس.ذات بد نیکو نگردد چونک بنیادش بد است.بروخداتوشکر کن.من اینقد پررو بازی در بیارم نفلم.فکرم نکن چیزی کم دارما.شاغلم خوشکلو قد بلند

زده وسایل خونت شکونده  همین که کتک نخوردی خوشحالی؟!

ببین انصافا اون بیچاره بیشتر از من کتک میخوره . البته کتک که نه من فقط گاز میگیرم😋 طفلی فرصت نمیکنه دستشو بیاره بالا. خودشم میگه یک وحشی ای میشم که نگو😂😂😂

اینو میدونم که اگه کتک بخورمم حقمه انقد طفلیو اذیت میکنم😈🙈

چشمای سبز وحشیش... قلب مهربونش... صداش... آخ لعنتی صداش  
نه اونو که قول داده دوباره برام بخره. نخره خودم میزنمش😬

شوهرمنم س بار زد وسیله خونه رو شکوند چیزای تزئینی رو زیاد ارزشی نداشت ولی بار سوم گزخوری و قندونا شکوند بهش گفتم با جدیت دفعه آخرت باشه وسیله خونه رو میشکنی فردا هم میری برام میخری تا حالا جا بیاد فرداش آورد 200هزارتومن پول گذاشت رو اپن گفت عشقم برو قندون و گزخوریتو بخر منم با کمال پرویی برداشتم پولو 😀

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2706