2410
2553
بعدش چی شد؟؟؟الان چی؟

بعدش هربار معذرت خواهی می‌کرد و مثلا تموم میشد 

ولی دوباره بعدش سر هر بحثی میزد 

الان نمیزنه ولی دیگه وقتایی که خیلی عصبانی بشه تهدید میکنه میزنمتا 

ولی دیگه نزد 

خانوادم حامی من نیستن نمیتونم کاری کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچین میپرسن و تاپیک میزنن انگار عادیه و باید باشه!!!!!😐😐😐😐😐😐

بجای شوهر شماها رفتید اسیری در اصل

وحشی ها را از کجا پیدا میکنید وجدانا؟!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2456
2714
کاش نمیزاییدنمون.دختر نیاز به حمایت داره.من بیشتر ناراحتیم تنهاییمه.وقتی خودشو خونوادش رو سرم   ...

خدا ازشون نگذره الهی 

حالا من خانوادش زیاد آزار و اذیتی ندارن 

ولی وای از دست خودش 😔

چقدر بدم میاد خاطره های بدتونو مرور میکنید 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
پشیمونم

خب دیگه تکرارنکن

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

جمعه رفته بودم خرید

یه خانمی با یه دختر بچه چهار پنج ساله میرفتن

دختره گریه میکرد و چیزی میخواست

یدفعه مادرش بهش گفت اگه گریه کنی بابات صدات رو بشنوه همینجا وسط خیابون میزنه جفتمون رو ناقص میکنه

بیچاره بچه لال شد اصلا

دلم میخواست یه چیززی به زنه بگم ولی حوصله بحث نداشتم

أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا
2706