2726

یه بار که بحثمون بالا گرفته بود یهو بهم گفت میزنمتا منم پررو بازی در اوردم ولی شوهرم بجای اینکه منو بزنه کیسه ی توی دستشو پرت کرد و یکی از ظرفای تزیینیمو انداخت شکست. بعدش که ازش پرسیدم گفت نمیخواستم دستم روت بلند بشه😍😍😍

چشمای سبز وحشیش... قلب مهربونش... صداش... آخ لعنتی صداش  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دونستن کتک خوردن یا نخوردن دیگران سودی نداره جز ناراحتی خودتون و بقیه... و انرژی مثبتی ایجاد نمیکنه ...

قصددارم خونوادم پشتم نیسن.چیکار کنم.خیلی دلم میخواد بمیرم.تنهایی خیلی بده . حداقل بفهمم بقیه هم شرایط منو دارن میگم همه همینطورنوساکت میشم

2728

همسرم خیلی مهربونه تا حالا حتی بهم تو نگفته 

اما میدونه مشکلی هم پیش بیاد یه دقیقه نمیمونم واسه همین همیشه مواظب رفتارش هست نازک تر از گل نگفته 

بنظرم باید همسر بدونه که خیلی چیزا رو تحمل نمیکنی و از ترسم شده خیلی کارا رو انجام نده

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
مقصر نبودی  جرا خودتو مقصر میدونی  حق نداره بزنه

شوهر من ادم عصبي..زمان عصبانيت خيلي بدميشه بايد سكوت كني...و اينكه فوق العاده غيرتي ومن يك بار درمورد يكي كه ازش بدش مياد وخواستگارم بوده ميخواستم لجش دربيارم گفتم فلاني خوبه خوشگله ومن عاشق هيكلشم كه عصبي شد وچوب خوردم

براي به ارامش رسيدن دلم و خوب شدن زندگيم يك صلوات مهمون هم كنيد...اخه دوسش دارم😔😔😔❤️

یه بار دعوامون شد زد تو گوش من چنان داد و هواری کردم که به گوه خوری افتاد از این ماجرا شش سال میگذره ولی تا الان دیگه جرعت نمیکنه انگشتش وبهم بزنه😊😊😊

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

من وااااااااااااقعاااا میرم روخشاااا از عمد واقعا دو سه سری یاهلم داده یا نه اینکه بزنه دستش خورده

من صدبرابرزدمو حرصش دادم

من کلا خیلی دست بزن دارم

راسی یه بارم یه بازی بودهرکی میبرد طرفو میزد.اون نامردی زورش زیاد بود من میبردم اون میزد .اونجازبادخوردم.تاتونستم زدما.

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
قصددارم خونوادم پشتم نیسن.چیکار کنم.خیلی دلم میخواد بمیرم.تنهایی خیلی بده . حداقل بفهمم بقیه هم شرای ...

عزیزم باید درست کنید این شرایطو؛باهم بحرفین؛برین پیش مشاور؛همه تلاشتونو بکنین؛اگه دیدین درست شدنی نیست به طلاق فک کنید

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
قصددارم خونوادم پشتم نیسن.چیکار کنم.خیلی دلم میخواد بمیرم.تنهایی خیلی بده . حداقل بفهمم بقیه هم شرای ...

حالا چه اصراریه بزارید به اون مرحله برسه 

وقتی میبینی داره آتیشی میشه ه بحث نکن خب خواهر من 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
یه بار که بحثمون بالا گرفته بود یهو بهم گفت میزنمتا منم پررو بازی در اوردم ولی شوهرم بجای اینکه منو ...

الان کتک نخوردی خوشحالی یعنی؟

واقعا یک بلایی سرمون در آوردن به کف نیازهای طبیعیمون راضیم

شوهر من ادم عصبي..زمان عصبانيت خيلي بدميشه بايد سكوت كني...و اينكه فوق العاده غيرتي ومن يك بار درمور ...

الهی عزیزم 

ولی اجازه نده بهش 

هیچ وقتم نگو مقصرم

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
2706