1507
1482

نزدیکه 9 ساله متاهلم 

اون دو سه سال اول خیلی خیییییلی مشکلت داشتیم

همون چند سال اول چند بار دست بلند کرد بیشعور 😔😔

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به آرزوم هست 😍😍لطفا یه یاعلی بگید به نیت حاجتم 💜💜💜یعنی میشه یه روزی.... 🤗 🤗 🤗 
خودم مربی تکواندوهستم روحرفم‌حرف نمیزنه حرف حرف خود مه همیشه 

ببخشید عزیزم ولی کار شما هم چندان صحیح نیست زندگی زناشویی یعنی تعامل دو طرفه و مشورت نه حرف یکی از طرفین چه زن و چه مرد فرقی نمیکنه چون حالت زن سالاری یا مردسالاری هردو در زندگی زناشویی اشتباهه و پایه های زندگیو متزلزل میکنه

عشق من همسرم و دخترم نازنین. (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484

یه بار که بحثمون بالا گرفته بود یهو بهم گفت میزنمتا منم پررو بازی در اوردم ولی شوهرم بجای اینکه منو بزنه کیسه ی توی دستشو پرت کرد و یکی از ظرفای تزیینیمو انداخت شکست. بعدش که ازش پرسیدم گفت نمیخواستم دستم روت بلند بشه😍😍😍

چشمای سبز وحشیش... قلب مهربونش... صداش... آخ لعنتی صداش  
دونستن کتک خوردن یا نخوردن دیگران سودی نداره جز ناراحتی خودتون و بقیه... و انرژی مثبتی ایجاد نمیکنه ...

قصددارم خونوادم پشتم نیسن.چیکار کنم.خیلی دلم میخواد بمیرم.تنهایی خیلی بده . حداقل بفهمم بقیه هم شرایط منو دارن میگم همه همینطورنوساکت میشم

هیچوقت؛کلا دعوامون نشده؛بحثای کوچیک پیش میاد اونام با کمی حرف زدن حل میش

چشمهایت را میبوسم....میدانم هیچ کس در هیچ لحظه ای از آفرینش؛آنچه را که من در گرگ و میش نگاه تو دیدم؛نخواهد دید.....♡S

همسرم خیلی مهربونه تا حالا حتی بهم تو نگفته 

اما میدونه مشکلی هم پیش بیاد یه دقیقه نمیمونم واسه همین همیشه مواظب رفتارش هست نازک تر از گل نگفته 

بنظرم باید همسر بدونه که خیلی چیزا رو تحمل نمیکنی و از ترسم شده خیلی کارا رو انجام نده

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
1334
مقصر نبودی  جرا خودتو مقصر میدونی  حق نداره بزنه

شوهر من ادم عصبي..زمان عصبانيت خيلي بدميشه بايد سكوت كني...و اينكه فوق العاده غيرتي ومن يك بار درمورد يكي كه ازش بدش مياد وخواستگارم بوده ميخواستم لجش دربيارم گفتم فلاني خوبه خوشگله ومن عاشق هيكلشم كه عصبي شد وچوب خوردم

براي به ارامش رسيدن دلم و خوب شدن زندگيم يك صلوات مهمون هم كنيد...اخه دوسش دارم😔😔😔❤️

یه بار دعوامون شد زد تو گوش من چنان داد و هواری کردم که به گوه خوری افتاد از این ماجرا شش سال میگذره ولی تا الان دیگه جرعت نمیکنه انگشتش وبهم بزنه😊😊😊

چنگال چیست.................؟وسیله ایست بلاتکلیف برسرسفره که موقع آب خواستن...آن را در ران بغل دستی خود فرو میکنند و میگویند........آب بریز🤣🤣🤣🤣
قصددارم خونوادم پشتم نیسن.چیکار کنم.خیلی دلم میخواد بمیرم.تنهایی خیلی بده . حداقل بفهمم بقیه هم شرای ...

منم خانوادم اصلا پشتم نیستن

خودمم جرات و جسارت طلاق رو ندارم 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به آرزوم هست 😍😍لطفا یه یاعلی بگید به نیت حاجتم 💜💜💜یعنی میشه یه روزی.... 🤗 🤗 🤗 

من وااااااااااااقعاااا میرم روخشاااا از عمد واقعا دو سه سری یاهلم داده یا نه اینکه بزنه دستش خورده

من صدبرابرزدمو حرصش دادم

من کلا خیلی دست بزن دارم

راسی یه بارم یه بازی بودهرکی میبرد طرفو میزد.اون نامردی زورش زیاد بود من میبردم اون میزد .اونجازبادخوردم.تاتونستم زدما.

چی میشه که بشه؟؟؟؟خدایابه امید خودت.آرامش بده
1476
قصددارم خونوادم پشتم نیسن.چیکار کنم.خیلی دلم میخواد بمیرم.تنهایی خیلی بده . حداقل بفهمم بقیه هم شرای ...

عزیزم باید درست کنید این شرایطو؛باهم بحرفین؛برین پیش مشاور؛همه تلاشتونو بکنین؛اگه دیدین درست شدنی نیست به طلاق فک کنید

چشمهایت را میبوسم....میدانم هیچ کس در هیچ لحظه ای از آفرینش؛آنچه را که من در گرگ و میش نگاه تو دیدم؛نخواهد دید.....♡S

حالا چه اصراریه بزارید به اون مرحله برسه 

وقتی میبینی داره آتیشی میشه ه بحث نکن خب خواهر من 

یه بار که بحثمون بالا گرفته بود یهو بهم گفت میزنمتا منم پررو بازی در اوردم ولی شوهرم بجای اینکه منو ...

الان کتک نخوردی خوشحالی یعنی؟

واقعا یک بلایی سرمون در آوردن به کف نیازهای طبیعیمون راضیم

شوهر من ادم عصبي..زمان عصبانيت خيلي بدميشه بايد سكوت كني...و اينكه فوق العاده غيرتي ومن يك بار درمور ...

الهی عزیزم 

ولی اجازه نده بهش 

هیچ وقتم نگو مقصرم

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
1508