1735
1804

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1805

من هیچی

فک کنم چون شوهر ندارم واسه خاطر اینه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
         ﷽إِلَهِی أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ خدایا،تو همان‌ هستی که من‌  دوست دارم مرا همانی‌ کن که خودت‌ ‌دوست داری..♥️🍂آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست❌...   توجهههههههههههه       واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید لطفا❤️

دونستن کتک خوردن یا نخوردن دیگران

سودی نداره جز ناراحتی خودتون و بقیه... و انرژی مثبتی ایجاد نمیکنه... 

توکلت به خدا باشه، اگه قصد طلاق داری خب زوم کن رو موضوع و جدا شو

و اگه موقعیتش رو نداری، فراموش کن و شاد باش و به خودت و زندگی ات برس

حیف زمانته که بی شادی و آرامش بگزره❤️

هیچ

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢

شوهر من عوضی هست .دست بزن اصلا نداره ولی روحمو داغون کرده .دعا کنید خوار وخفیف بشه .

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :56/700                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : 52 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
1783
من دیگ تعدادش از دستم در رفته خدالعنتشون کنه

من تک ب تکش یادمه و بعضی شبا ب یادش میوفتم و گریه میکنم.تو زمان بارداری هم کتک خوردم.در همه حال.تحصیل کرده هس خیره سرش.ادعاش هم میشه

خاطرات گذشتم رو دوس دارم،کاش دوباره برمیگشتم

یکی از خط قرمزهای منه... تواین 9سالم تا حالا نشده دستش روم بلندشه خیلی عصبانی بشه خودشا میزنه

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
1794

خدا لعنتش کنه .منم تو ماه آخر

بیا تو                                                                                     اومدی؟!                                                                حالا برو😐😯
1651