1608
1609

من فکر میکنم اکثر خانم هایی که کتک میخورن مطمنا موقع دعوا دست میزارن رونقطعه ضعف شوهرشون با یه حرف طرف مقابل و داغ میکنن . مردهام که نمیتونن کلامی از خودشوت دفاع کنن .... فکر میکنم میتونید بحثاتون رو کنترل کنید

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
چ  عصبی!!!خوشبحالتون شوهراتون چقدروتون دادن!!

رو ندادن دلیل نداره بزنن یبار به خدا یبار تهدید کرد اومد لگد زد به پشتی کنارم زنگ زدم مامانم اونم گفت یدفعه دیگه از این حرکتا بکنی دخترمو میبرم 

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازنینمه 
چنبار ک کتک میخوردی و پشتیبان نداشتی اینجور نمیححرفیدی!توخونت شده حکومت نظامی شه فقط دلت بخواد فرار ...

مگه شاغل نیستی؟باز خونه دار بودی میگفتیم اره مجبوره خانوادش حمایت نمیکنن ولی وقتی میتونی و خودت نمیخوای از این وضع خلاص بشی چی بگیم به نظرت😶

اگر دستم رسد بر چرخ گردون..از او پرسم که این چین است و آن چون..یکی را میدهی صد ناز و نعمت..یکی را نان جو آلوده درخون..

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

یبار بحثمون شد وسط این داد و بیدادا دستمو گرفت منم ناخنام بلند بود دستمو خواستم رها کنم ناخداگاه چنگ ...

وااای😂

اگر دستم رسد بر چرخ گردون..از او پرسم که این چین است و آن چون..یکی را میدهی صد ناز و نعمت..یکی را نان جو آلوده درخون..

@mehrasaaa98    

دوست عزیزم نمیذونم چرا نمیتونستم جواب پستتونو بدم

عزیزم من مجردم تیکرمم واس حاجتروایی و خواستمه باردار نیستم😂😂😂

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با من دعوا نکنید...من مثل بقیه نیستم...من شلوارتونو در میارم😎😎      شاعر میگه...من آدم خوبی بودم بخاطر تو بد شدم😪..........                       ❌ تیکر بارداری نیست❌...          واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید❤️
1522

هیچ بار

من ام اس دارم اما قراره تا آخر عمر مثل یه ادم عادی زندگی کنم راه برم ببینم بشنوم حرف بزنم مگه نه خدا؟خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 
رو ندادن دلیل نداره بزنن یبار به خدا یبار تهدید کرد اومد لگد زد به پشتی کنارم زنگ زدم مامانم اونم گف ...

دم خودت و مامانت گرم👍

من فکر میکنم اکثر خانم هایی که کتک میخورن مطمنا موقع دعوا دست میزارن رونقطعه ضعف شوهرشون با یه حرف ط ...

اگرقرار باشه با دست گذاشتن رو نقطه ضعف هر کس طرف به خودش اجازه بده بزنتش پس اجتماع میشه جنگل و انسان های این شکلی میشن حیوون بی اختیار نه انسان اشرف مخلوقات !

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
دم خودت و مامانت گرم👍

واقعا دم مامانم گرم اخه خواهر احمقم شوهرش چند بار زدش مامانم گفت برنگرد خونت این شوهر ندیده هم سریع اشتی میکرد الان شوهرش زبون درازه واسه اون مامانم مارو نصیحت کرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازنینمه 
1432

خواهشا انقدر این چیزا رو عادی جلوه ندین.و انقدر روی فاز مظلوم نمایی و جلب ترحم مانور ندین حالمون بد میشه😶

واقعا دم مامانم گرم اخه خواهر احمقم شوهرش چند بار زدش مامانم گفت برنگرد خونت این شوهر ندیده هم سریع ...

درسته.تا کسی ظلم و قبول نکنه ظالمی وجود نداره

چنبار ک کتک میخوردی و پشتیبان نداشتی اینجور نمیححرفیدی!توخونت شده حکومت نظامی شه فقط دلت بخواد فرار ...

😔😔😔😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازنینمه 
1601

چقدر چرت و پرت میگید آخه؟!!!!

اسی توشاغلی؟ خوشگلی؟ همه چیز تمومی؟!!!!

من‌ که باور نمیکنم 

تو هیچکدوم نیستی وگرنه بجای جدا شدن یه موجود بیگناه دیگه را نمیوردی تو این جهنمی که خودت توشی!!!!!!

من موندم شماها کتک میخورید بعد رابطه هم دارید با این وحشی ها!!!؟!!

خودتون کاملا مقصرید حقتونه کتک بخورید وقتی بلد نیستید خودتونو از دست یه روانی نجات بدید

آوا خانم خوشگل ما هم  صبح یه روز قشنگ پاییزی بدنیا اومد و چشم ما به جمالش روشن شد    

وای چه خبره!!!

دیشب فیلم ملی وراههای نرفته رو میدیدم دقیقا موضوعش همین بود،از دیشب تو فکرش بودم که مگه میشه ؟!حالا هم این تاپیک!!این جور مردا نیاز به روانکاو دارن، ببینن چه مرگشونه  

تو، به ادب خود ارزش می یابی،پس آن را با بردباری زینت بخش...(امام علی علیه السلام)
مگه شاغل نیستی؟باز خونه دار بودی میگفتیم اره مجبوره خانوادش حمایت نمیکنن ولی وقتی میتونی و خودت نمیخ ...

شاغل رسمی نیسم قراردادیم.بخدا بلد نیسم دادگاهو....یه خانم بم گفت بیفایدس دادگاه کاری برات نمیکنه و بعدم برمیگردی شر زندگیتو کوچیک میشی.شما سر در میاری؟

دمت گرم خیلی باحالی ...امیدوارم به خواسته ات برسی😂😂😂😂😊😊😊😊😊

قربونت فداتشم ان شالله

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با من دعوا نکنید...من مثل بقیه نیستم...من شلوارتونو در میارم😎😎      شاعر میگه...من آدم خوبی بودم بخاطر تو بد شدم😪..........                       ❌ تیکر بارداری نیست❌...          واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید❤️
1578