1464
1411
من دست بزن دارم دوست پسرمم میزدم منتها اون دست بهم نمیزد بار اول دعوامون شد شوهررو زدم هی گفت نکن ...

😂 😂 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

کاش نمیزاییدنمون.دختر نیاز به حمایت داره.من بیشتر ناراحتیم تنهاییمه.وقتی خودشو خونوادش رو سرم   ...

خدا ازشون نگذره الهی 

حالا من خانوادش زیاد آزار و اذیتی ندارن 

ولی وای از دست خودش 😔

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به آرزوم هست 😍😍لطفا یه یاعلی بگید به نیت حاجتم 💜💜💜یعنی میشه یه روزی.... 🤗 🤗 🤗 
1484
منم يك سه تا چهار باري البته مقصر زبون بدم وغرور خودم بوده

😐😐

بیشترین قدرت برای آسیب رساندن به ما در چنگ آن هایی است که دوستشان داریم(Those have most power to hurt us that we love francis Beaumont)

جمعه رفته بودم خرید

یه خانمی با یه دختر بچه چهار پنج ساله میرفتن

دختره گریه میکرد و چیزی میخواست

یدفعه مادرش بهش گفت اگه گریه کنی بابات صدات رو بشنوه همینجا وسط خیابون میزنه جفتمون رو ناقص میکنه

بیچاره بچه لال شد اصلا

دلم میخواست یه چیززی به زنه بگم ولی حوصله بحث نداشتم

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین....... خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین
1334

چه خبره تو این سایت!!!!!! یا تاپیک کتک خوردم و کتکم زد و لهم کرده یا ۱۷ سالمه دارم میزام و ۲۰ سالمه دو تادارم یکی تو راهه زود ازدواج کنید خوبه و....

الانم یجوری تاپیک زده این خانم انگار وظیفه وروزمره زنهاست از شوهراشون کتک بخورن!!!!!

نمیگم نیست بله متاسفانه به خاطر ضعف قانون و قوانین ضد زن هست این چیزا اما چه خبره که انقدر تو این سایت عادی داره میشه!!!!!!

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
1403
نزنين ازين تاپيكا انگار عاديه كتك خوردن از شوهر من نديدم تو دور و اطرافم به خدا 

عزیزم شاید اطرافیانت تو زندگیشون این مشکل رو دارن ولی به زبون نمیارن 

من خودم احدی از خانواده خودم و همسرم از مشکلات و دست بزن های شوهرم خبر نداره 

فقط اخیرا خواهر شوهرم بعنوان واسطه گری بین منو و ‌‌‌ شوهرم وارد شده که یه مقدار از مشکلاتمون رو فهمیده 

تا الان نزدیکه 9 ساله به هیچکس هیچی نگفتم 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به آرزوم هست 😍😍لطفا یه یاعلی بگید به نیت حاجتم 💜💜💜یعنی میشه یه روزی.... 🤗 🤗 🤗 
یه بار دعوامون شد زد تو گوش من چنان داد و هواری کردم که به گوه خوری افتاد از این ماجرا شش سال میگذره ...

پ چطوری زندگی میکنید! 😁 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
چه خبره تو این سایت!!!!!! یا تاپیک کتک خوردم و کتکم زد و لهم کرده یا ۱۷ سالمه دارم میزام و ۲۰ سالمه ...

منم وقتی امدم این سایت 

متوجه شدم اوضاع خیلی خرابه 

بیچاره زنها

خدااااایاخودت کمکم کن
1508